Як правильно вибрати дизайнера інтер’єру

3-29-2018

Правильно вибрати дизайнера часом не легка задача, тим більше, якщо до послуг дизайнера вдаєтеся вперше.
Зараз дуже багато людей стали називати себе дизайнерами, але далеко не всі є такими.рекомендую вибрати stroim.kharkov.ua/design-interier

Як розпізнати лжедизайнеров? В цьому ми Вам допоможемо!

В першу чергу в дизайнері Ви повинні побачити однодумця. Після першої зустрічі з дизайнером у Вас повинна з’явитися впевненість у тому що дизайнер впорається з завданням і Ваш майбутній інтер’єр буде мати свою родзинку, свій неповторний стиль. І якщо навіть після першої зустрічі з дизайнером у Вас склалося гарне враження, не варто поспішати з прийняттям рішень. Дайте собі зробити вибір. Зверніться ще як мінімум дві дизайн студії. І навіть якщо Ви все одно повернетесь до перших, у Вас буде задоволення від правильності прийнятого рішення, адже всі пізнаються в порівнянні.

Дизайнер повинен показати Вам своє портфоліо не тільки з картинками дизайну, але і з фотографіями вже реалізованих об’єктів. Це буде гарантією того, що дизайнер дійсно працює над проектами і доводить справу до кінця, а не розлучається з Замовниками після того як намальовані картинки. А ще краще, якщо Вас звозять на споруджуваний чи готовий об’єкт і покажуть в живу свою роботу. Такі відмовки як: «Замовники не дають фотографувати» не приймаються – це говорить про взаєморозуміння дизайнера і замовника.

Будьте обережні з дизайн-студіями, які пропонують багатопрофільність своїх послуг. Як правило, гасло таких компаній: «від візитки до слона». Зробити-то вони зроблять, але … Як правило такі дизайн студії працюють на потік, і основна діяльність у них роздруківка фотографій, буклети, афіші, візитки. Робота над проектом інтер’єру це зовсім інша специфіка, і набагато більш складна. Роботу по підбору оздоблювальних матеріалів, в більшості випадків, вони не виробляють. У кращому випадку з’їздять з Вами в магазин, або з інтернету артикул випишуть.

Настійно рекомендуємо не зв’язуватися з приватними дизайнерами, що працюють «самі по собі». Як показав досвід (ми дуже часто переробляємо незавершені проекти за ними) дуже великий ризик зникнення таких дизайнерів. Феномен цього явища поки нам не ясний. Звичайно, є винятки.

Терміни виконання дизайн-проекту теж багато про що можуть розповісти. Якщо Вам пропонують розробити дизайн проект в ультракороткі терміни, то тут варто задуматися. Якісний дизайн проект не може робитися похапцем «на швидку руку», він потребує детальної проробки всіх дрібниць, що б у бригади будівельників не виникало питань.

Велика помилка – коли замовники вибирають дизайнера за низькою ціною. Чесно кажучи – ціна в кожному місті приблизно у всіх однакова, різниця +/- 10%. І насправді вона не така вже й велика. Але відчутну різницю у якості можна побачити відразу. Можете собі уявити, що в підсумку Ви отримаєте, якщо за справу візьметься студент, який тільки що закінчив навчання.