Як правильно вибрати жалюзі для пластикових вікон?

10-17-2019

Жалюзі з кожним днем стають все більш популярним елементом декору приміщення, який виграє у звичайних штор і тюлі за багатьма показниками. Але як же правильно вибрати жалюзі , щоб потім не пошкодувати про марно витрачені гроші? На що слід звернути увагу в першу чергу? Рекомендуємо вибрати найкращі жалюзі на сайті https://www.rollo.lviv.ua/mahazyn

Адже якщо Ви все-таки віддасте перевагу тонкі штори, то чи не захистите кімнату від сонця, а щільні і важкі перекриють доступ повітря, перетворяться на збіговисько пилу і створювати в кімнаті непроглядну пітьму. Жалюзі порадують Вас тим, що забезпечать рівне освітлення, не займуть зайвого місця і, завдяки найширшому асортименту, стануть яскравим штрихом будь-якого інтер’єру та дизайнерського рішення.

На перший погляд, нічого складного у виборі жалюзі на металопластикові вікна немає: визначилися з типом, кольором і замовили монтаж. Альо, на жаль, після монтажу Вас може очікувати безліч неприємних сюрпризів: не підходять ламелі класичні, так як все-таки пропускають сонячне світло, а для дитячої спальні дорогі римські штори виявилися дуже химерними. Але подібних казусів цілком можна уникнути, врахувавши всі фактори на етапі вибору жалюзі.

Щоб не помилитися у виборі, необхідно мати уявлення про шкірного з видів жалюзі, яких не так вже й багато.

Види жалюзі:
На сьогоднішній день виробники пропонують:

класичні вертикальні / горизонтальні жалюзі,
рулонні жалюзі,
рольставні (захисні жалюзі),
плісе,
римські штори.

У питанні управління жалюзі у Вас також є вибір, Ви можете зупинитися або на механічному, або автоматичному способі. Механічне управління жалюзі здійснюється за допомогою стрічки у вигляді мотузкового шнурка, пружини або ручки.

Спеціальні електроприводи, якими обладнані автоматичні жалюзі, полегшать процес управління і дадуть можливість керувати ними на відстані.

Вибираючи жалюзі, слід керуватися декількома головними критеріями — колір, напрямок, текстура, матеріал і розміри.

Для квартири краще зупинити свій вибір на вертикальних або горизонтальних моделях жалюзі. Зверніть увагу і на те, що для звичайних горизонтальних жалюзі характерні зручність і простота використання, а також вони практично не займають вільного простору в вашій квартирі.

Найбільш домінуючими матеріалами при виробництві жалюзі на сьогоднішній день все ще є метал, дерево, тканина, менше поширений пластик. Для просочення тканинних жалюзі застосовується спеціальний склад, який забезпечує належні антистатичні якості і перешкоджає накопиченню пилу. Рулонні жалюзі представляють собою ціле полотно, яке згортається в відповідний короб.

При виборі матеріалу для жалюзі, обов’язково врахуйте декілька чинників: порівняно швидке забруднення поліестру, а також досить легке вбирання їм вологи. З жаккардом також можливі деякі проблеми: через кілька хімчисток він може збігтися. Пластиковим жалюзі властива простота в обслуговуванні, чищенні, крім того цей матеріал стійкий до запахів і деформацій. Жалюзі з деревини вважаються найбільш екологічно безпечними, але їх вартість перевищує вартість аналогів з інших матеріалів. До достоїнств металевих жалюзі можна віднести стійкість до вигорання і втрати кольору, але врахуйте, що при протязі вони можуть гриміти.