Як правильно зробити макіяж.

10-10-2018

Як правильно зробити макіяж.

Сині тіні мають унікальну особливість — вони підходять до будь-якого кольору очей і шкіри. Синій макіяж буде доречний як до празничному разом, так і до повсякденного образу. Для його правильного виконання необхідно дотримуватися деяких правил. По — перше, потрібно чітко визначити форму овалу обличчя по контуру його контурів. Після того, як ви визначили свій тип зовнішності, ви без праці можете підібрати індивідуальну кольорову гаму макіяжу. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі студия макияжа.
Адже головний секрет у виборі правильних відтінків — це гармонія з очима, волоссям і шкірою. Ці ж правила стосуються і одягу, якщо вона буде гармоніювати з вашим колірним типом, тоді вона буде підкреслювати вашу красу та індивідуальність. Основа під макіяж являє собою засіб, що містить у своєму складі пігмент, максимально наближений по відтінку до природного кольору шкіри. Грамотний підбір основи під макіяж сприяє усунення деяких недоліків шкіри обличчя і вирівнює її колір.
Головне у макіяжі — підкреслити відтінок очей, зробити їх більш виразними. Однак навіть самі ультрамодні відтінки декоративної косметики можуть зіпсувати ваш імідж, якщо вони неправильно підібрані. В даних уроках макіяжу спробуємо підібрати тіні, які гармонують з вашим кольором очей. Очі кожної жінки від природи мають свою неповторну форму. Відповідно і техніка нанесення макіяжу щоб підкреслити досконалість образу в кожному конкретному випадку повинна бути індивідуальна.