Як прикрасити простір картинами.

10-4-2018

Як прикрасити простір картинами.

Коли люди намагаються прикрасити стіну і інтер’єр свого будинку часто вибір зупиняється на картинах. Однак треба знати, як краще це зробити, інакше замість краси вийде несмак. Потрібно обов’язково враховувати зоровий ряд, тобто які саме зображення на картинах. Не менш важливо розмістити картини вдало і вгадати з їх кількістю. Особливо якщо все буде акуратно і без грубих помилок в оформленні. Дуже гарні бувають картини природи, комусь більше підійдуть суперсучасні постери. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі средства по уходу за слуховыми аппаратами.
Але якщо ви зупинилися на якійсь картинці, це не означає, що оформлення будинку завершено. Варто визначитися з однією картиною, як захочеться використовувати і іншу, не менш вдалу і підходящу. А скільки фотознімків могли б прикрасити стіну. Всі вони гарні, але часто відрізняються розмірами, мають різну форму, так і стилі цих зображень можуть бути абсолютно різними. За якими правилами прикрашати стіни. На заході дизайнери давно виконують це правило.
Воно полягає в тому, що на висоті приблизно півтора метрів від поверхні підлоги, або п’ятдесяти семи дюймів (правило рівня очей), потрібно вішати картини та інші зображення, тому що на такій висоті зручно їх розглядати, оскільки лінія погляду людини в середньому перебуває саме на такому рівні. Якщо мова йде про музеї, де більше простору для огляду і людина може відступити трохи назад, щоб розглянути картину, там прийнято вішати їх трохи вище, стандартом тут є 152см від поверхні підлоги.