Як прискорити дозрівання томатів: поради ольги воронової

43

А все тому, що ці овочі дуже теплолюбні і світлолюбні, і найменше похолодання і затінення означає для них затримку дозрівання, а в гіршому випадку – ще й захворювання фітофторою. Якщо томати висадити в грунт пізно, то вони взагалі не встигнуть дозріти до настання осені.

Томати зазвичай дозаривают будинку, але при цьому вони вже не вийдуть настільки ж смачними, як якщо б вони дозріли на кущі. У свою чергу, щоб прискорити їх дозрівання на кущі, існує багато «рецептів», але всі вони пов’язані з обприскуванням томатів будь-якими розчинами (молочними, йодними і т.д.), і часто ці способи не допомагають. Чому? та тому, що вони діють лише за певних умов: важлива температура і вологість повітря, а також освітленість, які були на момент обробки. При прохолодній, дощовій погоді, швидше за все, томати як були зеленими, так і залишаться. Можна зробити простіше і змусити їх швидко дозріти без всіх цих обробок. Для цього потрібно використовувати природні природні процеси. Все дуже просто.

1. Зриваємо з яблуні або груші ні-скільки достигають плодів – чисті, без найменших ознак гнилі.

2. Під кущі томатів викладаємо плоскі предмети червоного кольору: тарілки, підставки під гаряче, червоні поліетиленові пакети і т. Д. Червоний колір не тільки стимулює дозрівання томатів, але і, головне, помітно покращує їх смак! спробуйте і переконайтеся!

Це доведено останніми науковими експериментами. Для кожного овоча-свій колір, а ось для томатів – саме червоний.

3. На червоні площині викладаємо достигають яблука або груші. Ці плоди виділяють етилен — ця речовина викликає швидке дозрівання томатів.

завдяки цьому прийому велика частина томатів дозріє на кущі протягом декількох днів!