Як проходить емалювання ванни

5-20-2021

Реставрація ванн рідким акрилом в лобне, яка проводиться майстрами , отримала безліч позитивних відгуків завдяки своїй ефективності і довговічності.  Цей спосіб ремонту продовжує термін служби ванн навіть в тих випадках, коли їх подальше використання здається неможливим. Також хочемо порекомендувати вибрати емалювання ванни на сайті , тут тільки найкращі спеціалісти .

Постарілий виріб зі зношеною поверхнею, покритою різними ушкодженнями, псує весь інтер’єр санвузла, створюючи враження старої, неохайної і незатишної кімнати. Крім того, ванна з потемнілою емаллю, місцями пофарбована в іржу, шорстка, зі слідами пошкоджень не дає того відчуття чистоти і гігієни, комфорту і розслаблення, якого очікують від прийняття водних процедур.

Реставрація ванн рідким акрилом в лобні поверне сантехніці гладкість і приємний зовнішній вигляд, а санвузлу – затишок. Технологія «наливна ванна» відома своєю простотою і швидкістю виконання робіт, проте її найважливіша перевага полягає в довговічності покриття, створюваного майстром. Особливістю матеріалу є його ударостійкість — якраз та якість, якої не вистачає емалі для збереження привабливого вигляду поверхні. Акрил набагато більш еластичний, а значить здатний витримувати досить сильні удари, при цьому не розтріскуючись і не відколюючись.

Повсякденні впливи, вода різної температури, вапняний осад, іржа і забруднення не залишають слідів на акриловій поверхні.

Переваги відновлення ванни акрилом

Рідкий акрил надає ванні той самий вигляд нового, сучасного виробу з блискучою поверхнею і приємною на дотик текстурою. Завдяки своїй здатності розтікатися, матеріал ідеально покриває вироби будь-якої форми і з будь-яким, навіть складним рельєфом. Акрил дозволяє вирівняти ті нерівності, які утворилися на емалі від відколів і відшарувань. Результат реставрації-це завжди бездоганно рівна поверхня.

  • Крім естетики оновленого виробу рідкий акрил-це також можливості для створення цікавих колірних акцентів і втілення креативних задумів клієнтів. У білий акрил, підготовлений до роботи, додають колерну пасту, спеціально розроблювану виробниками матеріалів для реставрації.

    Ці пасти представлені гамою найпопулярніших відтінків, завдяки яким ванну можна зробити справжнім дизайнерським елементом в санвузлі.

  • Покриття ванн рідким акрилом в лобне займає небагато часу, а значить, не відволікає мешканців квартири надовго і не створює .