Домой Різне События Як створити будинок мрії за допомогою техніки lg, яку можна розмістити в кожному куточку

Як створити будинок мрії за допомогою техніки lg, яку можна розмістити в кожному куточку

0
Як створити будинок мрії за допомогою техніки lg, яку можна розмістити в кожному куточку

На кухні господині будинку стоїть вбудована техніка lg studio-холодильник, варильна поверхня і духова шафа. Перший забезпечує свіжість продуктів, працює тихо, не вимагає розморожування, а ще передбачає відділення для зберігання овочів і фруктів moist balance crisper. Духова шафа точно підтримує задану температуру завдяки лінійному контролю температури і режиму конвекції, який рівномірно розподіляє тепло по всій камері. Газова варильна поверхня передбачає конфорку з подвійним полум’ям для великої каструлі і сковорідки, а також детектор газу. На кухні можна знайти і мікрохвильову піч lg neochef. З її допомогою можна розморожувати продукти, підігрівати і готувати страви, стерилізувати посуд малюка і навіть запікати легкі кекси без смаження і зайвого масла. У будинку є і другий холодильник lg instaview door-in-door, в якому при закритих дверцятах ви будете бачити вміст.

З техніки для прибирання господиня придбала робот пилосос lg cordzero r9 і бездротової вертикальний пилосос з компресією пилу lg cordzero a9k. Останній мобільний, автономний, працює довго. У нього також є спеціальний софт, за допомогою якого пилосос розпізнає предмети і формує оптимальний маршрут по дому.

Передбачений також комплекс дбайливого догляду за одягом — парова система lg styler, пральна машина lg ai dd і сушильна машина. Перший предмет техніки розгладжує складки, усуває запахи і відновлює стрілки на брюках, а також зменшує кількість алергенів в одязі. Остання функція є і в пральній машині, яка до того ж самостійно аналізує обсяг, тип, щільність і м’якість тканин в барабані і вибирає оптимальний алгоритм з 20 000 комбінацій прання. Сушильна ж машина забезпечить дбайливе сушіння при низьких температурах, що дозволяє уникнути усадки речей.

По будинку встановили кондиціонери lg dualcool. Вони працюють тихо, швидко охолоджують приміщення і також обігрівають їх в міжсезоння. У кімнатах можна знайти і телевізори lg nanocell, які підтримують якість 4k, що в поєднанні з функцією hdr забезпечує хорошу передачу кольору і ефект занурення.

В мансарді обладнали домашній кінотеатр c допомогою 4к проектора lg cinebeam. В іншій частині ж передбачили робочий кабінет, де розташували ноутбук lg gram і монітор ultrafine 27″. Великий екран останнього має чітку передачею кольору і хорошою деталізацією зображення. Ноутбук lg gram легкий і поміщається в сумці.