Як вибрати анкер

5-14-2021

Принцип установки вхідних дверей залежить від типу дверної коробки і матеріалу стіни, до якої буде вона монтуватися.  Найчастіше підставою виступає бетон, цегла, блоки. Відповідно до особливостей поверхні визначають відповідний анкери в Україні , який зможе забезпечити міцне і довговічне кріплення.

Самі дверні коробки можуть бути різного матеріалу (порода деревини), ваги, габаритів. У вхідних дверей корпус може бути порожнистим сталевим. В такому випадку знадобиться анкер збільшеної довжини. У деяких випадках доречним буде використання анкерів з потайною головкою. Оскільки головка не повинна виходити з корпусу в отвір, важливо правильно підібрати розмір анкера.

За допомогою анкерних болтів ви можете кріпити вхідні двері самостійно. Кріплення найчастіше виготовлений з міцної легованої сталі, має наконечник і різьблення, гайку, втулку. При угвинчуванні в основу змінюється положення муфти. Через її деформації метиз міцно з’єднується з основою. Після монтажу витягнути такий анкер практично неможливо.

Всі анкерні болти класифікують за такими характеристиками:

Всі анкера для кріплення дверей має маркування, з якої ви можете отримати повноцінну інформацію про значення довжини, зовнішнього діаметра і внутрішнього. По конфігурації анкера відрізняються наявністю додаткових елементів у вигляді кільця, гака.

При установці вхідних дверей анкерне кріплення металевих дверей здатне забезпечити міцне з’єднання. При монтажі враховуйте, що отвір повинен бути трохи більшого діаметру, ніж сам кріплення. Це пояснюється конфігурацією анкера, який при установці вхідних дверей розширюється без руйнівного впливу на стіну.

Щоб розібратися, який анкерний болт підійде для вирішення поставленого завдання, потрібно розглянути особливості кріплень. Ми виділили анкера, які допоможуть міцно закріпити вхідні двері:

Це найбільш популярні типи анкерів, які підходять для установок сталевих дверей. Якщо розглядати анкери неметалевого складу, відмінною альтернативою вважають хімічні кріплення. Принцип їх установки пов’язаний з дією розширює капсули зі спеціальною речовиною, яке міцно фіксує анкер.

Найчастіше необхідний набір анкерів додається до вхідних дверей, тому вам не доводиться шукати відповідні кріплення. Якщо ж вам доводиться самостійно підбирати анкера, важливо серйозно поставитися до цього питання. В першу чергу, враховується відстань між дверною коробкою і стіною.