Як вибрати біде

7-13-2021

Дуже корисним сантехнічним пристроєм є біде .  Воно допомагає ніжно і акуратно очищати область статевих органів не тільки чоловічих, але і жіночих. Згідно з історією цього предмета спочатку він служив сидячою ванночкою для жінок, був винайдений у франції сімнадцятих-вісімнадцятих століть.

Його використовували як маленьку ванночку, наливаючи теплу воду і використовуючи для обмивання. А з початком введення каналізаційної системи воно почало змінювати свій зовнішній вигляд і стало нагадувати унітаз.

У нашій країні біде тільки набуває популярності, але все-таки більшість не розуміє переваги його використання. Адже в наших квартирах важко знайти місце для його установки. Але ж його можна використовувати не тільки для підмивання, але і для використання в якості ванночки для ніг, воно дуже зручно для купання маленьких дітей, адже його можна використовувати як дитячу ванночку. Також воно є незамінним для працівників сидячих професій (офісного персоналу, водіїв), оскільки допомагає акуратно, не травмуючи, очистити область ануса, адже, як відомо, люди цих спеціальностей найчастіше страждають гемороєм, і зайві травмування цієї зони дуже небажано.

Біде виготовляється з безлічі матеріалів. Це може бути метал, пластик, скло, чавун або з дорогоцінних металів, існую навіть електронні кришки-біде. Все залежить від бажання замовників. Фарфор або фаянс є найбільш часто використані матеріали при виготовленні біде. Фарфор має меншу гігроскопічність, що дозволяє йому як би виштовхувати бруд, а фаянс буде вимагати більше зусиль у прибиранні. Обидва ці матеріали мають дуже хороший термін служби, що дозволяє нам вибирати за своїми фінансовими можливостями і перевагам.

Підключенням біде, на відміну від унітазу, є його під’єднання безпосередньо до системи подачі води. Якщо раніше в ньому використовувався звичайний кран, то з часом його почали обладнати спеціальними змішувачами, які відрізняються можливістю регулювання водного струменя, завдяки спеціальній обертається голівці. Найчастіше в біде відсутні сидіння і кришка це пов’язано з циркуляцією теплої води всередині нього, оскільки біде не остигає, ці предмети не потрібні. Але деякі виробники пропонують біде разом з кришками, де та виконує декоративну функцію.

Найчастіше біде рекомендують вибирати разом з унітазом, також вони можуть продаватися комплектами. Це пов’язано з тим, що воно встановлюється в туалетній кімнаті, в близькості від унітазу, для того, щоб мати можливість підмитися відразу ж після його використання. Слід враховувати, що вибираючи унітаз з підлоговим кріпленням біде має йому відповідати, якщо ж ви вибрали підвісний варіант, то і біде треба вибирати аналогічне. Але найчастіше, габарити наших туалетів не дозволяють встановити біде, в таких випадках рекомендують об’єднати туалетну і ванні кімнати або ж використовувати спеціальний унітаз об’єднаний з біде. Дана модель унітазу має більший бачок і більш високу вартість, що не дуже економно, але є більш підходящим для наших квартир. Також існує варіант електронної кришки біде, яка встановлюється на унітаз, на ній виставляється оптимальна температура використання, а струмінь води розрахована на обмивання як ануса, так і жіночих статевих органів, в неї також вбудована функція сушіння з використанням вентилятора.

Також слід враховувати підбір конструкції біде за способом випуску каналізації, інакше при установці, ремонті і заміні обладнання можуть виникнути проблеми. Спосіб випуску біде повинен відповідати способу введення в каналізацію. Слід зазначити, що за способом випуску вони поділяються на горизонтальні, вертикальні і косі (під кутом в сорок п’ять градусів). При виборі біде не бійтеся спілкуватися з продавцями-консультантами, вони завжди порадять і порекомендують хороший і якісний товар.

Джерело : https://luxaqua.com.ua/