Як вибрати будівельний фен

5-18-2020

Принцип роботи будівельного фена схожий з косметичним приладом для укладання волосся: тепле повітря подається у вигляді потоку, а різноманітні насадки дозволяє виконувати різні завдання. І хоча по виду вони теж схожі, використовувати будівельний фен для створення зачіски категорично заборонено, так як максимальний температурний поріг його роботи досягає 500-650 градусів, регулювати її можливо декількома способами. Найкращий будівельний фен можливо замовити на сайті http://steinel.in.ua/ru/ по найкращій ціні у найкращих спеціалістів .

Сфери застосування будівельного фена
З його допомогою можна:
розігріти деталі з пластика для подальшого надання їм форми;
розм’якшити затверділі склади;
полегшити процес зняття фарби;
висушити свіжий шар лаку, фарби, штукатурки чи будівельних розчинів;
прогріти замерзлі труби водопостачання та опалення в разі їх промерзання;
полегшити процес згинання дерев’яних деталей;
завдяки функції холодного обдування охолодити щось гаряче.
Через підвищений ризик займистості з обережністю слід використовувати прилад при роботі поруч з легкозаймистими речовинами.

Особливості будівельного фена
Технічний фен має Г-подібну форму, завдяки якій також його називають термопістолетом. Регулювання температурного режиму дозволяє підібрати свій для конкретного типу виконуваних робіт. Підтримка обраного рівня температури передбачено не в кожній моделі, хоча в ситуаціях, коли це потрібно для забезпечення високої точності робіт, подібна функція важлива.

Вартість фена безпосередньо пов’язана з його рівнем. Побутові варіанти більш доступні в порівнянні з професійними, які мають високу ціну. Остання виправдана здатністю витримувати підвищені навантаження. Серед асортименту нашого магазину можна підібрати професійний інструмент, ціна якого буде доступною. Це прекрасна можливість купити в Хабаровську будівельний фен для будь-якого рівня бюджету.