Як вибрати фрезер

10-11-2021

Прилад під назвою фрезер використовується при нарощуванні нігтів, покритті гель-лаком і апаратному манікюрі. . Фрезер для манікюру – це професійний електроінструмент, за допомогою якого видаляють або відсувають кутикулу, роблять корекцію нарощених нігтів або знімають гель-лак. Щоб виконати кожну з цих процедур, необхідно змінити насадку – фрезу. Даний прилад не тільки допомагає виконати якісно манікюр, але і економить час майстра і клієнта. Перед покупкою цього апарату необхідно визначити, яку модель краще вибрати.  Рекомендуємо вибрати найкращий фрезер на сайті   https://www.makita.ua/

Як правильно вибрати фрезер для манікюру

Фрезери оснащені різними насадками, які за швидкістю обертання і призначенням діляться на наступні види:

  • для манікюру. Потужність даного фрезера становить від 15 до 30 вт;
  • для манікюру і педикюру. Такий фрезер повинен володіти потужністю від 30 до 60 вт;
  • універсальні. Даний вид має потужність від 60 до 100 вт.

1.щоб правильно підібрати прилад, необхідно визначитися з метою його використання. Після цього варто звернути увагу на потужність. Для домашнього використання немає необхідності в потужному апараті, а ось для салону варто вибрати професійну модель, з наявністю декількох швидкостей. Якісно виконаний манікюр залежить не тільки від фрезера, але і від насадок. Кожному майстру необхідно мати манікюрний набір насадок, які допоможуть у видаленні кутикули, поліровці, доданні форми нігтя.

1. Також варто звернути увагу на ручку приладу, від якої залежить зручність роботи. Вона повинна бути виконана з металу, проте не дуже важкою. Перед покупкою рекомендується включити апарат і потримати ручку, щоб зрозуміти, чи підходить вам дана форма.

Купити якісне обладнання за вигідною ціною

В інтернет-магазині bonanza пропонується широкий асортимент матеріалів для нігтьового сервісу від провідних брендів. Кожен клієнт зможе підібрати для себе потрібний товар і отримати професійну консультацію від співробітників магазину. Доставка здійснюється в усі міста україни. Вся продукція на сайті-100% оригінал. Для постійних клієнтів діє система знижок. Каталог компанії постійно оновлюється новими позиціями.