Як вибрати гартоване скло

3-4-2020

Гартоване скло (або сталініт) все частіше знаходить застосування в різних областях будівництва та дизайну завдяки високій міцності і безпеки експлуатації. Також хочемо порекомендувати вибрати гартоване скло на сайті

Виробництво
Загартовування скла дуже схоже на загартування сталі і складається з двох етапів: нагрівання до температури плавлення і охолодження за допомогою повітряних потоків. Процес ідентичний виготовленню скляної основи, але на останній стадії полотно піддається термічній і хімічній обробці, що в підсумку дає зовсім інший результат. Гарт найвідповідальніший етап у виробництві. Термічна обробка полягає в нагріванні вироби до температури в 650-700 градусів до розм’якшення матеріалу. Потім струменями повітря скло рівномірно остуджують. В результаті таких дій верхні шари сильно стискаються, в той час як внутрішні розтягуються, чому відбувається натяг.

Гартоване скло в 5 разів міцніше звичайного при механічному впливі.

Підвищена міцність до викривлення.

Витримує температурні коливання -70 до +300С зсередини і зовні.

Стійке до вібрації, що важливо для скління висотних будівель.

Якщо його розбити, то воно розсиплеться на шматочки 0,5 до 2 см із закругленими краями, що безпечно для людей.

Оптичні властивості зберігаються навіть при тонуванні в масі.

З огляду на згадані характеристики, варто розуміти, що ціна загартованого скла буде вище, ніж звичайного.

Безпека загартованого скла міцність загартованого скла

Перевага
Все частіше при склінні вікон і балконів перевага віддається захисним загартованим склопакетам. Це пов’язано з його особливою міцністю, умінням прекрасно зберігати тепло, не пропускати шум з вулиці. Додатковою перевагою можна назвати високий рівень світлопроникності. Такий склопакет можна сміливо встановлювати в дитячих кімнатах, тому що при руйнуванні воно розпадеться на дрібні частини безпечні для дитини.

Ми виготовимо на замовлення скління для торгових центрів і вхідних груп магазинів. Використання цього матеріалу виключить розбивання від випадкових ударів, витримає великий тиск, створить відчуття легкості, доповнить і підкреслить інтер’єр і архітектуру будівлі.

Використання сталініту обов’язково в медичних установах, школах, інститутах, а терміни виготовлення вікон в нашій компанії 5 днів!