Як вибрати Газовий сигналізатор

1-11-2021

Газовий сигналізатор не тільки врятує десятки і навіть сотні людей, але і запобіжить нанесення матеріального збитку, неминучого в разі пожежі, руйнування, панічного втечі персоналу. Як відомо, навіть в тих випадках, коли, наприклад, всіх відвідувачів ресторану, на кухні якого стався витік газу, вдається вчасно вивести на свіже повітря, господар зазвичай змушений усувати наслідки неорганізованого втечі, нерідко пов’язаного з мародерством і вандалізмом. Ось чому не варто сподіватися на «авось» і намагатися заощадити на установці газового сигналізатора. Також рекомендуємо почитать про Промисловий газоаналізатор на сайті . також тут можно замовити його у найкращих спеціалістів.

Він багаторазово окупить витрачені на нього кошти, оскільки нештатні ситуації трапляються навіть в самих «надійних» і «безпечних» місцях.

Як показує свіжа хроніка надзвичайних подій, особливо часто витік горючих газів трапляється у все більш численних закусочних, які відкриваються під дахом тимчасових павільйонів, пляжних будівель, мобільних модулів вахтових робітників. У гонитві за швидким прибутком їх господарі нерідко нехтують найпростішими нормами безпеки і тому встановлюють на кухнях газові плити, експлуатація яких не рекомендується в місцях масового скупчення людей. Мало того-шланги, що йдуть до конфоркам від балонів з пропаном, прикручуються наспіх «кулібіними», які не мають ні допуску до подібних видів робіт, ні відповідної кваліфікації. Не дивно, що в новинних телепередачах раз у раз повідомляють про черговий вибух газу на кухні вуличної шаурми, відкритого кафе, пляжної шашличної, приватного готелю.

Подібним об’єктам газовий сигналізатор потрібен «як повітря», оскільки в їх тісних кімнатках концентрація горючих з’єднань досягає небезпечних значень за лічені хвилини. При цьому далеко не завжди зайняті своїми справами кухарі, офіціанти та інші співробітники таких закладів встигають вчасно вловити різкий запах газу і перекрити всі вентилі. На жаль, органи нюху спрацьовують часом занадто пізно — коли рука вже натискає кнопку фатального вимикача, від електричної іскри якого і відбувається вибух.ще за часів античності людство пізнало просту і геніальну істину: попереджений значить озброєний. Сьогодні, коли побутова і виробнича середу густо обплутана технічними комунікаціями, це прислів’я звучить особливо актуально.

Пропонований нами газовий сигналізатор яскравим світлом і пронизливим звуком своєчасно попередить про появу загрози і тим самим озброїть людей проти невидимих, але найнебезпечніших ворогів — метану і чадного газу.

Джерело: https://btsgr.com.ua/ua/ustatkuvannya/pribori-kontrolya-i-ucheta-2/gazoanalizator-2.html