Як вибрати хорошу квартиру.

4-11-2018

Як вибрати хорошу квартиру.
Вкладати гроші в новобудову вигідно. В угоді з первинним житлом важливий етап будівництва — зростає дім, а з ним і ціна. Взаємозв’язок між ступенем готовності об’єкта і ціною ми детально розглянули у статті «На якому етапі вигідно інвестувати в будівництво». Можливість купити новобудову дешевше на етапі котловану забезпечує популярність квартир на первинному житловому фонді. Цей критерій складається з ціни квартири в новобудові, вартості подальшого ремонту, умов розстрочення або іпотеки та супутніх витрат (послуги нотаріуса, податки, коливання курсу валют та інше). Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі cityhouse.com.ua/.
Тільки склавши приблизний бюджет покупки квартири в новобудові, можна вибирати підходящий варіант. Щоб знайти підходяще запитам житлове приміщення в первинному житловому фонді, скористайтесь одним із двох способів. Враховуйте наскільки зручно розташований будинок щодо місця роботи, навчання дітей, близькість розташування місць для прогулянок і багато іншого. Добросовісний забудовник на своєму сайті надає достатню кількість інформації про споруджуваних будинках із зазначенням адреси, класу об’єкта, поверховості, акціях та інших параметрах.
Особисто переконайтеся у наявності необхідної дозвільної документації, вивчіть відгуки про раніше побудованих будинках. Монолітне будівництво – бетонна маса подається в опалубку і стіна виходить гладкою, без єдиного шва. Зовнішні стіни при цьому можуть бути будь – якими- панельними, цегляними і т. д. Основний мінус у швидкості будівництва — вона низька. Панельне будівництво – це модульна технологія будівництва з готових блоків.