Як вибрати і встановити штори для автомийки

4-25-2020

Раніше простір на мийках і автосервісах ділили на сектора ширмами або всілякими підручними засобами, наприклад, поліетиленовою плівкою. Всі ці пристосування швидко ставали непридатними, їх доводилося часто міняти. Людина, яка придумала спеціальні штори для автомийок зробила справжню «маленьку революцію» в бізнесі з миття машин. Міцні водонепроникні завіси з ПВХ, використовувані для поділу робочих зон, надійно захищають від бруду і бризок суміжні мийні пости, тим самим створюють додатковий комфорт і полегшують робочий процес. Також хочемо порекомендувати https://pvh-shtory.com.ua/production/shtoryi-pvh-dlya-avtomoek.html

Поява на ринку штор ПВХ для автомийок дозволило вирішити відразу кілька завдань:

робочий простір організовується з максимальним комфортом: з одного боку воно повністю ізольоване, а з іншого, завдяки прозорим «стін» автовласник або начальник зміни можуть контролювати робочий процес;
в процесі миття на чисті автомобілі не потрапляє бруд і піна з сусідніх постів;
від штор з ПВХ (на відміну від гіпсокартонних перегородок або стін) вода, піна і бруд не відскакують в сторони, тому, вже помитий кузов забруднюється вдруге.

Зручно і те, що монтаж і демонтаж штори для мийки ― процес швидкий і не вимагає спеціальних навичок і знань. При необхідності таку завісу завжди можна прибрати або перемістити на інше місце протягом декількох хвилин.

Полівінілхлорид стійкий до мінусових температур. Така властивість актуально на автомийках в зимовий період – опалювати всю площу приміщення недоцільно, а морозостійкі штори дозволяють проводити роботи навіть при низьких показаннях термометра.

Штори для автомийок використовують і в інших приміщеннях, найчастіше в автосервісах і великих складах. Такими зсувними, легко монтуються і демонтуються конструкціями зручно ділити простір на окремі бокси з різною функціональним навантаженням, зонувати ділянки зберігання різних товарних груп і навіть при необхідності зберігати всередині кожного боксу задану температуру без необхідності зведення стін.

Штори для автомийок виготовляють з поліестеру або лавсану, покритого шаром полівінілхлориду. І той і інший варіант в процесі виробництва покривають захисним лаком. В результаті формують міцний, щільний, що не пропускає вологу, довговічний і стійкий до хімічного впливу і механічних пошкоджень матеріал.

Щоб з’єднати кілька смужок в єдину штору їх зварюють, зшивають, або склеюють разом. Готові штори обробляють спеціальними речовинами, завдяки яким вони набувають стійкість до різких перепадів температур і морозу.

Якісні, виготовлені за ГОСТом штори для автомийок абсолютно нешкідливі для людського здоров’я і не потребують складного догляду. Будь-які види забруднень з їх поверхні можна прибрати за допомогою води, ганчірки або губки і (якщо це масло) розчиняє жир складу.

Особливих проблем не буде і в разі, якщо вже встановлені штори виявилися не того розміру, який потрібен, а повернути їх в магазин не представляється можливим. Занадто велике полотно завжди можна обрізати. Якщо ж штора менше, ніж потрібно її нескладно надставити, приклавши шматок такої ж тканини до короткої сторони і розплавивши місце з’єднання будівельним феном. Отриманий виріб теж буде міцним і водонепроникним.

Різновиди штор для автомийки
Як вже говорилося вище, водонепроникні промислові завіси використовуються не тільки на автомийках і випускаються в декількох варіантах. Для кожного застосування, в залежності від потреб серед них завжди на ринку можна знайти найбільш підходящий. Найпопулярніші штори для автомийок наступні:

Прозорий. Чи не затримують світло і візуально збільшують простір, дають можливість керівнику одночасно контролювати роботу на декількох мийних постах або автосервісних боксах.