Як вибрати комод?

1-22-2020

Різноманітність комодів, які пропонують виробники вітчизняному покупцеві, настільки широкий, що зробити раціональний вибір часом буває досить непросто. Перш, ніж вибрати комод, потрібно визначитися по декількох позиціях, найбільш значущі серед яких відносяться до якості комодів. Хочемо порекомендувати купити комод в спальню на сайті

Безумовно, найбільш якісними прийнято вважати комоди з масиву дерева, але такі меблі можуть мати два недоліки: велику вагу і чималу вартість. Такий комод стане прикрасою будь-якого інтер’єру і прослужить вам досить довго, якщо вас не лякає його ціна. При виборі варто врахувати, що вироби з МДФ є більш екологічним, так як технологія виробництва цього матеріалу не передбачає використання токсичних клеїв, як у випадку з ДСП. Бувають ще Комоди, плетені з ротанга, але такі комоди швидше стануть прикрасою вашого інтер’єру, ніж функціональної його частиною.

Розмір має значення при виборі, варто звернути увагу не тільки на його естетичну складову і те, наскільки він підходить до інших предметів меблів у вашому інтер’єрі, але і на його функціональні особливості і розміри. Залежно від того, що саме і в яких кількостях ви збираєтеся «ховати» в комод, слід вибирати і відповідну (як по функціональності, так і за розмірами) модель. Крім того, щоб комод добре відкривався, при проведенні розрахунків врахуйте його місце розташування: до даного предмету необхідно забезпечити вільний доступ, а функціональність не повинна бути обмежена близькими іншими предметами меблів.

Сьогодні Комоди мають саму різну форму і призначення: звичайний (для спальні, вітальні, передпокою); з пеленальним столиком; виготовлений з вологостійкої деревини або МДФ зі спеціальним просоченням (для ванних кімнат); з надбудованим дзеркалом і т.д. такі комоди здатні вирішувати різні завдання і значно економити простір.

Ознаки якісного комода узагальнюючи, можна відзначити, що хороший, якісний комод має свої відмінні ознаки, на які варто звернути увагу в першу чергу: комод не має щілин і зазорів між його конструктивними частинами; товщина задньої стінки становить не менше 6 мм; ящики висуваються плавно і без сторонніх звуків; мають місце доводчики; всі зовнішні поверхні гладкі і не мають пошкоджень. Якщо дотримані ці параметри, то можете вважати, що перед вами комод високої якості. Вам залишається тільки вибрати найбільш підходящий варіант, відповідний загальному стилю інтер’єру. Комоди низької якості мають лише одне, вельми сумнівне гідність-низьку вартість.