Як вибрати контейнери для транспортування зерна

3-25-2021

Перевезення порожніх контейнерів (fcl)

Перевезення повних контейнерів (fcl) єспособом транспортування вантажів, коли вантаж упакований в спеціальну упаковку – морський контейнер. . Морські контейнери стандартизовані-20′, 40′ або 45’feet– так що під час їх транспортування немає ніякої різниці в тому, який тип, вага, розміри або специфіка вантажу. Перевезення повних контейнерів також означає, що всі вантажі, що знаходяться в контейнері, вказані на одній ноті вантажу і належать одній стороні. І не має значення, скільки вантажу завантажується в контейнер. Оплата здійснюється за повний контейнер.

Контейнеризація, яка в усьому світі збільшується на 3 відсотки на рік, дозволяє перевозити товари в контейнерах в будь-яке місце. Можна транспортувати до дверей вантажоодержувача або можна забрати від дверей вантажовідправника за допомогою авто транспорту або залізниці,а потім вже перевозити по морю. Крім того, для власника товару, що перевозиться важливо, щоб замовлена продукція якомога менше перевозилася в проміжних портах і що контейнер не буде відкритий до тих пір, поки не доїде до покупця.

Стандартизація контейнерів прийшла на допомогу контейнеризації і контейнера стало легше транспортувати. Розроблено мультимодальний спосіб переміщення вантажів, в якому один і той же контейнер можна перевозити наземним, водним і залізничним транспортом. Це значно популяризувало контейнерні перевезення, і сьогодні це один з найбільш економічним способів перевезення вантажів.

Переваги повних контейнерних перевезень (fcl):

 • швидший час транзиту, ніж lcl;
 • більш швидке розмитнення,
 • вибір контейнерних ліній,
 • вибір маршруту;
 • менше перевалок і пошкоджень;
 • немає можливості втратити вантаж або частину вантажу на перевалочних терміналах;
 • окремий запечатаний контейнер тільки для вас.

Як ми працюємо з морськими перевезеннями

У нас є контракти з усіма контейнерними лініями і, завдяки дуже хорошим відносинам і великим кількостям вантажів, ми можемо запропонувати вам більш конкурентоспроможні ціни. Ми знавці нашого ремесла, ми завжди тримаємо руку на пульсі, і ми знаємо, які лінії і які порти містять надлишкові контейнери, і де є дефіцит. Ми також аналізуємо утилізацію контейнеровозів, щоб знати, коли у морських перевізників є місця як на на фідерних, так і на океанських суднах. Ми використовуємо міжнародні партнерські мережі для консолідації контейнерних потоків, тим самим отримуючи кращу ціну, ніж ви могли б отримати безпосередньо звертаючись на пряму в контейнерні лінії.

Які товари ми возимо

Основними товарами, які ми перевозимо, є рідкі, навалювальних продуктів, негабаритні або чутливі до температури товари.

Перевезення повних контейнерів (fcl) по суші

У нас є річні контракти з контейнерними перевізниками і ми можемо забезпечити їм більш високі вантажопотоки за хорошою ціною. Керуючи імпортними потоками, ми можемо запропонувати конкурентоспроможну ціну на» зворотний контейнерний » транспорт. Ми організуємо поставки як на території литви, таки на території латвії або білорусії.

Ми перевозимо надзвичайно важкі контейнера в литві

Однією з сильних сторін ват «онзе» є перевезення важких контейнерів по литві. Компанія використовує триосячний тягач у поєднанні з легкими трьохосями контейнерами напівпричепами. Це дозволяє перевозити надзвичайно важкі контейнери (вага вантажу до 27,5 – 28 т) і загальна маса складу не перевищує 45 тонн (44 тонни з допуском не більше 1 тонни).

Чому вибирати нас?

 • конкурентоспроможні морські перевезення;
 • відстрочка платежу;
 • послуги, орієнтовані на клієнта;
 • повний пакет документів,
 • послуги митного агента;
 • роботи з портовою системою кіпіс
 • обратки в областях lt, lv, by і ru.

Для ставки по контейнерних перевезеннях (fcl), будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні.