Як вибрати квартиру

9-18-2018

Как выбрать квартиру
Зважившись на покупку власної квартири, більшість людей вже представляють її собі у всій красі: з ремонтом, меблями, скатертинами на столах. Однак такий сформований образ може сильно перешкодити вибору квартири. Варто пам’ятати, що продаються і купуються голі стіни. Саме під них потрібно підганяти уявний образ майбутнього житла. Інакше, при виборі квартири можна зіткнутися з проблемою невідповідності реального житла уявному.
Також хочемо вам порекомендувати https://volodymyrskyy.com.ua/ru/filter/count_rooms-to-1/
Для пошуку квартири в інтернеті можна скористатися дошками оголошень, які рясніють пропозиціями «продаж квартир без посередників Ростов» і т. п. від приватних осіб і агентств нерухомості. Перш ніж вирушати на перегляд квартири, отримаєте підтвердження від автора оголошення про її наявність.
До вибору квартири треба ставитись неупереджено. Оглядаючи житло, не варто піддаватися емоціям, краще всього зберігати холоднокровність, уважно все оглянути і об’єктивно оцінити пропонований варіант. Можливо, саме він стане найбільш підходящим. Досвідчені ріелтори розповідають, що після безлічі переглянуто квартир клієнт весь час згадує про якійсь одній і просить провести повторний показ. І, як правило, він закінчується укладенням угоди.
Якщо сама квартира сподобалася, то наступним важливим кроком буде оцінка району, в якому вона розташована. У цьому випадку важливо врахувати і доступність громадського транспорту або паркування, близькість магазинів, дитячого садка, школи, поліклініки. Буде зручно всім членам сім’ї жити в цьому районі? Для сімей з дітьми важливо, щоб біля будинку дитячий майданчик та садочок чи школа поблизу. Для тих, у кого є домашній вихованець, наприклад собака, важливо наявність місця для прогулянок.
Коли прийнято рішення придбати квартиру, і є необхідна сума грошей, потрібно визначитися, де її придбати: в новобудові або в старому будинку. В обох випадках є свої плюси і мінуси. Новий будинок – це чисті під’їзди та ліфти, зручне планування, але і безперервні ремонти в сусідніх квартирах. Крім цього, є небезпека втратити гроші, купивши квартиру в недобудованому будинку.