Як вибрати квартиру в новобудові: 9 корисних порад

1-19-2021

 

 

1. Іноді вибрати квартиру в жк софия клубный без допомоги професіонала буває дуже складно. І в будь-якому випадку потрібно як слід підготуватися до такої серйозної покупки. 

1. Місце розташування

Критеріїв може бути чимало, але безумовно краще вибрати житло ближче до місця роботи. Тільки уявіть, якщо проїзд в обидві сторони займає дві години, за тиждень набереться 10 годин, за місяць-40, а за рік — цілих 480!

2. Репутація забудовника

Після того як ви вибрали кілька відповідних варіантів, зверніть увагу на репутацію забудовника — можна почати з відгуків в інтернеті.

3. Термін здачі об’єкта

Можна купити квартиру в будинку, який вже зданий в експлуатацію, але вартість таких квартир вище тих, що продаються на етапі фундаменту. Тому краще купувати квартиру в такому будинку, які вже побудований і готується до здачі, але ще не зданий.

4. Поверховість

Якщо ви хочете жити високо, обов’язково перевірте наявність вантажного ліфта, по можливості переконайтеся в його працездатності. Послуги вантажників і виносу сміття можуть коштувати недешево, якщо ваша квартира розташована на 10-му поверсі і з якихось причин ліфт не працює.

5. Стан приміщення після будівельних робіт

Перевіряти потрібно все: стіни, підлоги, стелі, електрику, сантехніку, але найважливіше — фасад і вікна. Якщо досвіду в прийманні квартир від забудовника у вас немає, зверніться в спеціалізовану організацію.

6. Спосіб оплати

Прохання привезти готівку в офіс повинна вас насторожити, тому що платіж повинен надходити на рахунок забудовника тільки за платіжними документами.

7. Дозвільна документація

Потрібно виписати номер договору оренди на землю або номер правовстановлюючого свідоцтва на землю і зробити запит в егрп. Протягом двох днів вам повинні видати довідку про те, що земля знаходиться у забудовника або у власності, або в оренді, що підтвердить достовірність наданих документів. Ще потрібно перевірити відповідність реквізитів забудовника в дозволі на будівництво і в проектній організації. Перевірте дозвіл на приєднання до мереж комунікацій.

8. Планування

Краще вибирати квартиру без великої кількості кутів, навіть якщо у неї приваблива ціна. Корисної площі в подібних квартирах мало. Існує два основних типи планувань квартир:» лінійка «і»сорочечка». У першому випадку вікна квартири виходять на одну сторону. У другому-розташовані на дві сторони будинку. «сорочечка» здається більше і глибше. Коридор найчастіше ізольований, і бруд не розноситься по всій квартирі. Як правило, тут немає прохідних кімнат. Але якщо є проблеми з вікнами або фасадом, в таких квартирах можуть бути протяги. У «сорочечках» комунікації часто знаходяться поруч один з одним (кухня, санвузол, ванна), тому власники обмежені у варіантах перепланування. У «лінійці» можна зробити перепланування, причому значну. Часто навпроти входу в таку квартиру знаходиться вікно, що додає світла. Передпокої в таких квартирах бувають прохідними, тому бруд швидко розноситься по всіх кімнатах. Всі вікна розташовані на одному фасаді, відповідно, влітку тут може бути дуже жарко.

9. Ціна

1. Ціни, які пропонують ремонтні компанії на своїх сайтах, потрібно множити на два. Вартість ремонту силами надійної компанії разом з комплектацією меблями становить від 40% від вартості квартири.у будь — якому випадку покупка квартири-це завжди складний і тривалий процес. Потрібно уважно вивчити ринок, не поспішати, зважити всі за і проти і вибрати оптимальний для вас варіант. Використовуйте всі рекомендації-і ви зможете уникнути багатьох проблем і почати насолоджуватися своїм житлом якомога швидше.