Як вибрати квартиру

9-18-2018

Как выбрать квартиру
Більш популярним варіантом є покупка квартири в новобудові. Це обумовлено її більш сучасним плануванням і комфортабельністю: нові інженерні мережі, відеоспостереження, зручне розміщення і прибудинкова територія і так далі. Крім того, житло в новобудовах вище в плані термінів експлуатації, а квартиру тут можна купити без ремонту не дорожче, ніж приблизно таку ж на вторинному ринку.
Також хочемо вам порекомендувати nivki-park.com.ua/
Природно, новобудова має і свої мінуси: потрібно дорогий ремонт у вашій квартирі, і у сусідів, громадський транспорт в нових районах ходить погано або постійно забитий, поруч ще немає так необхідних школи, дитсадка, магазинів і послуг. І ще, важливо пам’ятати про ризик – купуючи квартиру в процесі будівництва будинку, можна нарватися на потенційний недобудова, особливо якщо забудовник маловідомий – будівництво у такого може тривати роками, без закінчення.
Каркасно-монолітна технологія – найбільш міцна, використовується навіть в хмарочосах. З її допомогою створюються приміщення без перегородок і криволінійні конструкції. У таких будинках також набагато легше робити масштабні перепланування при ремонті. Стіни за такої технології можуть бути з цегли, газо- , піно — або навіть шлакоблоків: дивіться матеріал в кожному конкретному випадку.
Визначитися з поверхом іноді буває не так просто. З плюсів верхніх поверхів (особливо в сучасних висотних будинках) можна виділити відносну чистоту повітря, практично повна відсутність шуму вулиці і комарів. Ну і звичайно ж – панорамний вид. Однак мінуси теж є: навіть у нових будинках можуть бути проблеми з дахом, в панельних буде дуже жарко в теплу пору року, а в разі проблем з електроенергією і ліфтами пішки вниз-вгору не перебуваєте.
У разі, якщо дозволити собі квартиру з хорошим ремонтом ви не можете, краще вибрати менш дорогі, але без обробки. Її можна привести в порядок з часом. Головне, не впадайте у крайнощі: не варто купувати зовсім дешеву і стару квартиру – її ремонт може не тільки влітати у копієчку, але й бути пов’язаний з масою проблем, типових для старих будинків.
Дозволяється републікування і цитування статей в обсязі не більше 250 знаків для одного інформаційного матеріалу, з обов’язковим зазначенням посилання на джерело, а для Інтернет-ресурсів – прямий для пошукових систем гіперпосилання, не закриті від індексації пошуковими системами. Гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу.