Як вибрати меблі для дому.

3-30-2018

Як вибрати меблі для дому.
Каркас кухонних меблів зазвичай буває виконаний з ДСП, та оптимальним поєднанням ціни та якості є ДСП класу Е1 (з мінімальним вмістом формальдегідних смол). Такий матеріал буде міцним, надійним і безпечним, і коштує він, на відміну від натурального дерева, набагато дешевше. Фасад меблів може бути зроблений з різних матеріалів, наприклад: скло, пластик в алюмінієвому профілі, а також ламіновані МДФ або ДСП. Фасад з МДФ вважається найбільш практичним, міцним, він добре переносить високі температури і вологість. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі кухни на заказ.
А ще такий матеріал можна фарбувати в будь-які кольори, що дає великий простір вашої фантазії. Звертайте особливу увагу на фурнітуру, тому що якщо вона буде неякісною, то швидко вийде з ладу, і ваша меблі в кращому випадку втратить привабливий вигляд, а в гіршому просто буде непридатна до використання. На фурнітурі краще не економити: в даному випадку якість прямо пропорційно ціні, тому краще вибирати ту меблі, в якій використані не найдешевші напрямні, доводчики, петлі, ручки і рейлінг-системи.
Краще всього вибирати вологостійку стільницю товщиною не менше 3-х див. Якщо вологостійкість буде невисокою, то надалі стільниця може пожолобитися. Можна вибрати стільницю з натуральнго або штучного каменю або ж з пластику на основі з ДСП. Всі ці матеріали дуже стійкі до стирання. Нарешті, не забудьте про такі дрібниці, як кромка. Бажано, щоб вона була не з меламіну, так як цей матеріал по суті є пресованої папером, а що відбувається з папером від вологості — це ви і самі здогадуєтеся.