Як вибрати мотоцикл

11-25-2018

Как выбрать мотоцикл
Часто, вибираючи мотоцикл, керуються рекламою, порадами, зовнішнім виглядом техніки та іншими непрямими критеріями. Щоб не прогадати з технікою треба знати, для чого вона потрібна. Не менш важливо знати її технічні характеристики.Якщо з якихось причин немає можливості вивчити хитрощі обдуманого вибору залізного коня, корисним буде знання популярних і надійних виробників. В їх асортименті ви обов’язково знайдете щось підходяще.
Також хочемо вам порекомендувати мотоцикл https://mototek.com.ua/catalog/moto
Таку техніку легко визначити за обтічній формі і гарного оформлення. Це одномісна техніка, при експлуатації якої мотоциклістові доводиться сильно нахилятися вперед і упиратися на кермо. Можлива посадка пасажира, але він в цьому випадку відчуває себе некомфортно. Спортивні мотоцикли служать довше, якщо експлуатуються на дорогах з твердим якісним покриттям.
У мотоциклетній техніці горюча суміш утворюється і подається в циліндри допомогою карбюратора або інжектора. Пристрій першого простіше такого другого. Тому за карбюратором легше доглядати. Техніка з карбюратором іноді працює нестабільно. У той же час вона є кращим варіантом для експлуатації в населеному пункті. Знову ж таки це техніка для пікніків, риболовлі, полювання.
Якщо ви по вихідних їздите на рибалку і вам набридло добиратися до роботи, навчання на громадському транспорті, зробіть ставку на техніку, яка відповідає наступним вимогам: обсяг і потужність силового агрегату – 125 куб. см і 11 конячок, максимальна швидкість – 100 км/год, тип подачі горючої суміші – карбюраторний, КПП – механічна, повітряне охолодження, загальна довжина – 204 см, гальма – передні гідравлічні дискові та задні барабанні, тип підвіски – телескопічна, місткість бака – 6 л.
Мандрівники, для вас пріоритетним є модель з 1200-кубовим двигуном. Під сідлом повинно знаходитися не менше 150 конячок. Віддайте перевагу техніці з максимальною місткістю бака і інжекторами. КПП – автомат. Безпечніше буде подорожувати на мотоциклі з гідравлічною дискової гальмівною системою. Система охолодження – масляна, маса – 350 кіло. Чим більше багажних відсіків, тим краще.Особливості кращого спортивного байка: 4-тактний, 131-сильний і 600-кубовий мотор, система охолодження – рідинна, подання газової суміші інжектором, КПП – механіка, швидкісний режим – до 300 км/год, об’єм бака – 14 л, вага – 200 кіло.
Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0552.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0552.ua — Сайт міста Херсона. Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Порушення виняткових прав переслідується за законом.