Як вибрати найкращий змішувач

9-10-2019

Змішувач з термостатом отримав широке застосування порівняно недавно, але вже встиг здобути популярність. Представлені на цій сторінці зразки неодмінно користуються високим попитом серед споживачів. У чому ж полягає принципова різниця між ними і звичними моделями, використовуваними в побуті протягом багатьох років? І чим обґрунтована більш висока ціна на новинку? Щоб з’ясувати це, слід більш детально ознайомитися з усіма технічними характеристиками термосмесителей. Рекомендуємо купити найкращий змішувач в інтернет-магазин змішувачів

Навіщо потрібен змішувач з термостатом
Головна мета створення цього приладу-запобігти різким перепадам температури води в системі. З появою в будинку такого «помічника» ризик обпектися під час прийняття душу або бути окаченным крижаною водою зводиться до нуля.

Наявність двох регуляторів дозволяє виставити бажану температуру і силу напору води при подачі. Вбудований в корпус механізм контролює їх сталість, у міру необхідності зменшуючи або збільшуючи натиск гарячого або холодного потоку.

Галузь застосування

Найчастіше терморегулятор купується для ванни або душа, так як саме там сталість температурного режиму має найбільше значення. Застосування подібного девайса на кухні зустрічається набагато рідше ― адже там частіше виникає потреба у виключно гарячої або холодної воді.

Конструкція і зовнішній вигляд товарів цієї категорії може варіюватися в залежності від призначення.

Для душа
Змішувач з терморегулятором для душу кріпиться за допомогою настінного монтажу і майже не помітний завдяки непомітному зовнішньому вигляду.

Для ванни

Ці моделі можуть кріпитися як до стіни, так і до борту ванни, допомагаючи заощадити додатковий простір.

Центральний

Характерна особливість центральних термостатичних змішувачів полягає в наявності перемикача, що дозволяє регулювати температурний режим відразу декількох об’єктів ― душу, ванни і т. д.