Як вибрати накладний світильник

12-9-2019

Що вибрати краще-вбудований або накладний світильник? Це важливе питання при підготовці освітлювальної системи приміщення. Спробуємо розглянути характеристики цих двох моделей докладніше, і з’ясуємо їх переваги. Також хочемо порекомендувати вибрати потолочный накладной светильник на сайті по найкращій ціні .

Типи установки світильників і їх особливості
Серед типів установки світильників є дві групи, що створюють схожі типи освітлення – це вбудовані та накладні моделі.

Чим відрізняються вбудовані світильники?
Світильники цього різновиду являють собою конструкцію, яка повністю вбудовується в натяжна або гіпсокартонна стеля. Зовнішня частина приладів знаходиться врівень з поверхнею стелі або трохи виступає назовні. Ці світильники забезпечують економію стельового простору і роблять приміщення візуально просторіше. Для установки вбудованих моделей потрібна підготовка монтажного отвору, розміри якого вказуються в інструкції виробника.

Особливості накладних світильників
На відміну від вбудованих, накладні світильники не потребують підготовки монтажного отвору і можуть монтуватися безпосередньо на поверхню стелі. Ще одна перевага цих приладів-немає необхідності в достатній внутрішній відстані від натяжної до фактичної стелі приміщення.

Який світлодіодний світильник краще – встраиваемый або накладної?
Вбудовані і накладні світлодіодні світильники мають свої переваги і недоліки для кожного типу інтер’єру і завдань освітлення. Наприклад, якщо в приміщенні вже змонтований натяжна стеля, а внутрішнього простору в ньому недостатньо для установки вбудованої моделі, варто зупинити свій вибір на накладному світильнику. А якщо потрібно створити локальну підсвічування, мінімально привертає до себе увагу і не виступає за поверхню стелі, вдалим рішенням будуть вбудовані прилади.

Якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі, звертайтеся до наших фахівців. Ми підберемо для вашого приміщення найбільш підходящий тип світильників з урахуванням площі кімнати, стилю інтер’єру і норм освітленості.