Як вибрати профлист для дачі

9-13-2018

Ваш надійний помічник в створенні ідеальної кровли
Сталевий профільований настил – відмінна альтернатива традиційним покрівельні та облицювальним матеріалам. Виготовлений із тонколистової сталі із захисним покриттям, він прослужить 10-20 років, не вимагаючи заміни або реставрації.
Також хочемо вам порекомендувати несущий профлист для дачи
Наш профнастил , виготовлений з високоміцної сталі з цинковим покриттям, — оцинкований, — бюджетний варіант для даху, відмінна листова арматура для фундаменту і непоганий варіант для внутрішньої обробки промислових приміщень, цехів і т. д. Цинкування запобігає розвиток корозійних процесів, надійно захищає метал від руйнівного впливу навколишнього середовища.
Вартість пофарбованого профільованого дещо перевищує оцинкований аналог, але невелика різниця в ціні цілком виправдана. Кольоровий профнастил володіє неперевершеною естетичною привабливістю, дозволяє вибрати будь-який з безлічі колірних рішень. Полімерне покриття стійке до впливу УФ-променів, вологи, вітру і т. д. Дах або паркан з цього матеріалу будуть радувати око тривалий час. Важливо подбати про цілісність декоративно-захисного шару. Відколи й подряпини на ньому знижують експлуатаційну стійкість.
Вибираючи профільований лист, відштовхуйтеся насамперед від власних потреб. Якщо вам необхідно зміцнити фундамент або монолітне перекриття, то закочувати в бетон профлист покритий поліестером не має сенсу. У теж час дах житлового споруди краще виконати саме з пофарбованого профнастилу , тому як оцинкований відрізняється високою світловідбиваючої здатністю і в погожий день може засліпити будь-якого, що проходить повз людини.