Як вибрати новобудову

7-10-2021

 

Як вибрати новобудову правильно? на якому етапі будівництва купувати? як перевірити надійність забудовника? які ризики у покупця новобудови? цими та іншими питаннями задається покупець, плануючи придбати нерухомість. Варто зважити всі «за» і «проти», щоб дізнатися які новобудови краще і де можна купити квартиру. Спершу хочу вам порадити гарні новобудови Залізничного району Львів на сайті https://vdoma.online/residential-complexes/1/zaliznychnyi за кращою ціною.

В-першу чергу необхідно визначитися з бюджетом покупки і з районом, в якому ви хотіли б проживати. Вартість квартири в новобудові залежить від місця розташування, віддаленості від метро, транспортної доступності, з яких матеріалів побудована, від планування.

Наступний ваш крок-пошук новобудови і вивчення інформації про забудовника. Бажано, вибирати компанію, яка реалізувала вже кілька проектів, і має акредитацію на будівництво у найбільших російських банків. Намагайтеся звертатися за інформацією до офіційних і незалежних джерел: це можуть бути сайти будівельних департаментів і органів влади, форуми, спеціальні сайти, газети, групи в соціальних мережах. Укладати договір краще безпосередньо з будівельною компанією, минаючи агентства нерухомості. У забудовника повинні бути в порядку всі дозвільні документи і документи на землю. Договір на придбання повинен бути в обов’язковому порядку зареєстрований.

Варто поставитися уважно до зовнішнього і внутрішнього огляду будівельного майданчика. Важливо-якість обробки, стан і працездатність ліфтів, сміттєпроводу, сходів. У квартирі необхідно перевірити висоту стелі, поверхні стін, нахил підлог і герметичність монтажних стиків. Також перевіряємо електропостачання, витяжку, водопостачання та опалення.

Після того, як вибір новобудови зроблений, перед покупцем постає інше питання — який поверх вибрати в новобудові. З одного боку, в багатоповерхівках верхні поверхи мають переваги над нижніми поверхами як екологічні, так і естетичні: повітря чистіше, тихіше, відмінний вид з вікна. Але ціна на такі квартири трохи дорожче. Найдешевші квартири в новобудовах-на перших і других поверхах, а також на останньому поверсі. Найкраще вибирати середні поверхи-з 3 ого по 9-ий поверх в багатоквартирному будинку.

Дуже важливий фактор при виборі новобудови-розташування. Необхідно обов’язково відвідати місце будівництва, звернути увагу на наявність соціальних об’єктів. В інтернеті можна знайти план розвитку мікрорайону і міста.

Якщо у вас ще залишилися питання про новобудови, ви хочете дізнатися знижки та акції від забудовників, запрошуємо вас відвідати інформаційні семінари, які проводять незалежні експерти в рамках щорічної найбільшої виставки-ярмарку «нерухомість від лідерів». Відвідування семінарів безкоштовне, необхідно заздалегідь отримати запрошення. Запрошення прийде на вказану адресу вашої електронної пошти.