Як вибрати придбати квартиру від забудовника

9-18-2018

Как выбрать купить квартиру от застройщика
Коли в гаманці нарешті є сума, яка наближає до покупку омріяного житла, починаються сумніви, — придбати квартиру на вторинному ринку або в новобудові? І справа не тільки в розташуванні, можливості перепланування та якості комунікацій: багато бояться стати жертвою шахраїв або недобросовісних забудовників, і в підсумку залишитися і без квартири, і без грошей. Як купити житло без ризику опинитися біля розбитого корита — читайте нижче.
Також хочемо вам порекомендувати купить квартиру от застройщика
По-друге, вартість квадратного метра на первинному ринку дешевше, а значить, з’являється можливість придбати більший метраж за ті ж гроші. Особливо це стосується будинків, будівництво яких не завершено на момент угоди. Розглянемо детально цей варіант, оскільки завдяки своїм перевагам він дуже популярний серед українців. А між тим саме він має найбільше недоліків.
І головний полягає в тому, що сплативши гроші, людина стає лише інвестором (пайовиків) будівництва, а не господарем власної квартири. Це серйозний ризик, тому що об’єкт може виявитися недобудованим вчасно або взагалі буде заморожений через шахраїв, які спочатку не планували здавати будинок в експлуатацію. Тільки знання чинного законодавства, перевірка документів забудовника від А до Я і грамотне укладання договорів може вберегти покупця від покупки кота в мішку.
Іноді інвестор — покупець квартири — приходить до забудовника через брокера. Існує думка, що нібито він забезпечить безпеку угоди. На жаль, це не завжди так. Немає ніякої гарантії, що перевірку документів дійсно сумлінно і якісно проведуть. Як і впевненості в тому, що агентство нерухомості понесе відповідальність у разі порушення прав його клієнта.
Ну і не можна не зупинитися на способах оплати покупки квартири. Це може бути переказ грошей на банківський рахунок, при цьому продавець сплачує податок 5-15% ціни житла та оцінку нерухомості, а потім ще навпіл з покупцем 1% держмита, 1% пенсійного збору і 1% комісії нотаріуса. Можна здійснити угоду і через договір дарування. У цьому варіанті податки менші, але більше ризиків — дарувальник може передумати/опинитися аферистом і почати оскаржувати договір у суді.