Як вибрати шпалери для сучасного інтер’єру

46

Красиві шпалери-універсальний оздоблювальний матеріал. Це відмінний варіант швидкого оновлення будинку, квартири. Як вибрати шпалери для сучасного інтер’єру? що необхідно враховувати для оптимального використання малюнка, кольору, візерунка?

освітленість

Від світлової схеми, рівня природного освітлення залежить відповідний колір і відтінок. Якщо вікна виходять на північ, кімната має обмежену інсоляцію або невеликий обсяг, переважно оформлення в світлих тонах. Білі стіни, стеля відбивають світло, рівномірно розподіляють промені по всьому приміщенню.

Правильно вибрані шпалери алмати доповнюють або підкреслюють атмосферу, сформовану меблями, світильниками, елементами декору. Найчастіше дизайнери і покупці поєднують схожі або контрастні відтінки, фактури, візерунки.

розмір приміщення

Невелика площа накладає обмеження по використовуваних малюнків. Необхідно заздалегідь перевіряти, наприклад, на 3d моделі, чи не зменшують великі геометричні візерунки, квіти або листя простір кімнати. Ще одне «золоте» правило-чим менше приміщення, тим чіткіше повинні бути малюнки.

Якщо вам сподобався незвичайний яскравий відтінок, не поспішайте купувати «настінний комплект». Сфотографуйте цей зразок, встановіть на робочому столі в якості шпалер. Крім того, можна роздрукувати зображення і розмістити в зонах, часто трапляються на очі.

Через тиждень вся сім’я повинна відповісти на просте запитання: ця композиція як і раніше подобається або набридла, стала дратувати? якщо ви втомилися від незвичайних ефектів, зверніть увагу на більш нейтральні відтінки.

Для зон відпочинку, спалень, найчастіше підбирають шпалери світлих пастельних тонів. Кухні, ванні прикрашають яскравими життєствердними композиціями. З іншого боку, якщо ви проводите багато часу за приготуванням їжі, краще вибрати світлий фон з геометричними орнаментами, рослинами, 3d фігурами. Необхідно враховувати, що контрастні шпалери, наклеєні в невеликій кімнаті, візуально зменшують приміщення.

мода і фізіологія

Стилісти рекламують сірі, коричневі, чорні текстури. Майте на увазі, що такі комбінації гнітюче впливають на психіку. Людина впадає в депресію, швидше втомлюється, відчуває постійне занепокоєння.

Після порівняння пропозицій в інтернет магазині https://oboi.kz / ви знайдете шпалери, ідеально підходять інтер’єру вашого будинку або квартири. Якісні оздоблювальні матеріали з актуальних колекцій сформують атмосферу комфорту і затишку.