Як вибрати смартфон.

9-11-2018

Як вибрати смартфон.

На жаль, не всі зможуть скористатися технологією з причини невідповідності їх девайсів певним характеристикам LTE. Все почалося з далеких 80 — х, коли була розроблена мережева технологія 1G. Так як 1G була першою версією технології, вона не була багата великою кількістю функцій, а могла підтримувати лише низькоякісну голосовий зв’язок. Але з недавніх пір і ця технологія стала застарівати і вимагати удосконалення. Природно, така швидкість неможлива для рядового користувача, але потенціал у 4G досить великий. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі купить motorola.
В першу чергу зверніть увагу на підтримку LTE (Long Term Evolution) смартфоном. LTE часто плутають з 4G, тому що саме LTE вказується в характеристиках всіх телефонів, але насправді LTE – можливість підключення функції, а 4G – функція. Тому в подальшому майбутньому телефони, які підтримують LTE зможуть також користуватися послугами інших функцій, побудованих на базі бездротових мережевих з’єднань 4 — го покоління.
В іншому різниці у виборі немає, так як інші характеристики ніяк не вплинуть на роботу 4G. Зараз важко знайти телефон, який підтримував би LTE, але не відповідав зазначеним вимогам. В основному вони стосуються тих, хто хоче взяти смартфон 3 — 4-річної давності виробництва. Вже кілька років як 4G вводиться у всіх країнах світу, тому смартфони з її підтримкою знайти не складе праці. Кожне сучасне мобільне пристрій буде володіти можливістю підключення до цієї мережі.