Як вибрати вагонку

9-21-2018

Как выбрать вагонку
Однак деякі вади легко маскуються за допомогою лаку, монтажної піни і шпаклівки по дереву. Тому при виборі якості і вартості, об’єктивно оцінюйте якість матеріалу. Величезний вибір деревини, з якої виготовляють вагонку. Найдешевшою будуть сосна і ялина – сучки на даних пародах практично однакові. Наприклад, у сосни сучків буде не багато, зате вони будуть великі, у ялини ж навпаки. Вагонка, яка виготовлена з хвойних дерев забезпечує легку збирання шип-паз і візуально стіни «вирівнюються». Ці два види деревини, також розрізняються за кольором дерева, ялина буде більш світлою, тому з часом не так значно змінить колір , а при правильній обробці збереже свій колір на довгі роки. Вагонка з смереки та сосни отримала величезний спектр застосування і колірної гами.
Також хочемо вам порекомендувати budmaterial.com.ua
вагонка-1 Деревина вільхи, липи, осики не сильно піддається нагріванню при досить високих температурах , а по мимо цього вона не виділяє смол. Саме через ці факторів вагонку з таких порід деревини, як правило, використовують для оздоблення бань і саун. Таким чином оздоблення вагонкою з липи та вільхи дозволяє зробити атмосферу парної неповторною. І крім того, така обробка збільшує цілющі властивості сауни або лазні. Також вагонку використовують, щоб підвищити звукоізоляцію стін. Наприклад, вагонка з модрини добре покращує акустичні параметри приміщення, і дозволяє відображати звук практично на 100%. Саме тому таку оздоблення вагонкою можна помітити в концертних залах або приміщеннях з однаковим функціональним призначенням.
Основна відмінність євровагонки від звичайної вагонки полягає в довжині шипа, вона повинна бути 9% від ширини. Така особливість євровагонки багато в чому обумовлює неможливість зміни ширини з-за зміни вологості повітря і коливань температури навколишнього середовища. Ще одна важлива відмінність – це рівень вологості євровагонки.
Євровагонка. Завдяки унікальності своєї фактури і великій різноманітності колірної гами, наша євровагонка широко використовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої обробки. У приміщеннях, які оброблені євровагонкою, створюється сприятливий мікроклімат. Адже цей матеріал добре регулює природний рівень вологості. Такі приміщення швидко наповнюються теплом і воно зберігається надовго. Крім цього, в таких кімнатах хороша акустика, за рахунок зниження рівня зовнішніх шумів. Якщо ви віддасте перевагу евровагонке, то Ви подбаєте про здоров’я своєї сім’ї і затишку у Вашому будинку.