Як вибрати відеоспостереження для складу?

10-3-2019

Слід зазначити,що відеоспостереження для складу здатне забезпечити надійну охорону товару, техніки та інших реквізитів, що зберігається тут. До того ж, завдяки таким рішенням є можливість, вести ретельний і цілодобовий відеоконтроль за приміщеннями. Встановивши такі системи, можна запобігти регулярні крадіжки, незаконний доступ, ну і, звичайно ж, загрозу пожежі. Хочемо порекомендувати купити систему відеоспостереження

Як правильно вибрати систему відеоспостереження для складу?
Ми рекомендуємо реалізовувати рішення по організації відеоспостереження на складі на брендах САТРО, J2000, SAMBO. Технічні експерти компанії 3С ГРУП підберуть оптимальне рішення.

За великим рахунком, склад являє собою досить великий об’єкт, що відрізняється своєю складністю з-за необхідності контролювати чималу територію, де зберігаються матеріальні цінності. Необхідно відзначити, що системи відеоспостереження склад складаються з таких компонентів, як: відеореєстратор — J2000-AHD-DVR08 v.2, блок живлення для камер — J2000-PS1000 v.1, жорсткий диск монітор, зовнішні відеокамери((J2000-A13Dmi30 (2,8-12) і J2000-A13Pmi40 (2,8-12)), цифрові камери і так далі. І для правильного підбору цих пристроїв необхідно відштовхуватися від робочого режиму.

Найбільш вигідним і ефективним рішенням в даному випадку є відеоспостереження для складу готові рішення. Вони прості в установці і подальшій експлуатації. До того ж, таке відеоспостереження складі ціна цілком прийнятна і доступна. Зазвичай, в готові рішення входять наступні пристрої:

записуючий обладнання;
пилозахищені, вологозахищені камери відеоспостереження для складу;
блоки живлення;
жорсткий диск, на якому зберігається інформація;
кабель;
монітор, аксесуари, а також інструкція.