Як захистити метал від іржі.

9-17-2018

Як захистити метал від іржі.

Ніхто в здоровому глузді і тверезій пам’яті не буде фарбувати заіржавілий метал без його попереднього очищення. Навіть такі фарби та емалі по іржі, як Хаммерайт, Alpina Direkt Auf Rost або грунт — емаль Новбытхим, які зазвичай не вимагають попередньої грунтовки, наносяться на очищені поверхні. Правда, якщо ви обрали саме ці покриття для фарбування металевих поверхонь, вам не потрібно повністю видалити всі сліди корозії і застосовувати перетворювачі іржі. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі антикор цена.
Досить буде зачистити відшаровуються шари і починати фарбувати – до складу перерахованих вище продуктів входять всі необхідні компоненти, завдяки яким вони забезпечують надійний захист металу. Також ці фарби мають властивості перетворювача корозії. Тим не менше, питання про те, як видалити іржу з металу перед фарбуванням, з порядку денного не знімається.
У промислових масштабах, коли потрібно видалити корозію з великої площі, часто застосовують піскоструминну або дробоструминну обробку. Але найбільш поширений спосіб – це все — таки очищення іржі з металу за допомогою перетворювача. Це склад, основу якого становить ортофосфорна кислота, завдяки якій іржа перетворюється в стабільні фосфати заліза. Існують і альтернативні варіанти видалення корозійних змін. Також є склади, під впливом яких іржа перетворюється в железноокисный пігмент.