Як застосовують неткане полотно

4-30-2018

Неткане, або прошивне (ХПП) полотно – це технічний текстиль, виготовлений без використання ткацьких технологій.
Структура цього матеріалу представляє собою масив волокон, які скріплені між собою зигзагоподібними швами. Чим частіше розташовані шви, тим дорожче і надійніше нетканий матеріал. Частота швів 2,5 (часто прошивні) і 5 мм (рідко прошивні). Іноді зустрічається частота шва 10 мм. Рекомендую купити нетканое полотно по доступній ціні

Неткане полотно високої якості
Сировиною для виробництва високоякісного нетканого щільна служать волокна бавовни. Чим довші волокна, тим міцніше і довговічніше виходить полотно. Це неткане полотно 1 сорту. Саме завдяки бавовни, прошивне полотно володіє високими теплоізоляційними і гігроскопічними властивостями. Придатна для багаторазового застосування. Добре вбирає миючі засоби, тому дозволяє економити при збиранні. Високоякісне неткане полотно має колір, близький до білого. У нього відсутній запах. Щільність 200-220 гр./м2.

Неткане полотно рідко прошивні 5 мм Неткане полотно, часто прошивні 2,5 мм

Де купити неткане прошивне полотно в Тольятті, Сизрані, Самарі?
Прошивне полотно зазвичай продається в Тольятті в рулонах шириною 80, 130, 155 і 160 см і довжиною від 20 до 70 м. За бажанням покупця «ОфисКом» продають ХПП як рулонами, так і погонними метрами.

У продажу зустрічаються і готові вироби з холстопрошивні полотна – серветки та ганчірки.

Неткане полотно вищого сорту використовують для миття підлоги, вологого і сухого прибирання приміщень, як обтирального матеріалу на виробництві. Для цих цілей його нарізають на серветки та ганчірки потрібного формату, обробляю краю оверлком. Крім цього його використовують для утеплення одягу і взуття.

Прошивне полотно в рулоні 1,6х70 м соруНетканое полотно рідко прошивні, крок 5 мм. Видно добавки вторсировини.Більш низький сорт нетканого полотна виготовляють з додаванням відходів бавовняно-паперового виробництва та додаванням вторинної сировини. Тому воно виходить менш міцним і довговічним. Це неткане полотно 2-го сорту. А так же гірше відновлює форму при висиханні після прання. Колір такого нетканого полотна має відтінки сірого, аж до чорного. Але завдяки своїм характеристикам і невисокою ціною, що його успішно застосовують в якості утеплювача і звукоізолюючого матеріалу в будівництві та господарських роботах.