Яке обладнання необхідно для магазину.

9-13-2018

Яке обладнання необхідно для магазину.

Відкрити власний магазин – один з найбільш частих варіантів, з яких вибирають бізнесмени-початківці. Магазин може приносити стабільний дохід, практично не вимагає втручання в роботу, часу і сил. Однак багатьох відлякує незнання, як же саме можна відкрити свій магазин, скільки це буде коштувати і коли окупиться. Давайте разом розберемося, як відкрити свій магазин з нуля. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі стеллажи киев.
Починається процедура підготовки до відкриття магазину з реєстрації як індивідуального підприємця або товариства з обмеженою відповідальністю. У кожного з варіантів є свої переваги, але найчастіше початківці віддають перевагу саме ІП, так як в цьому випадку буде менше проблем зі звітністю, а також менші податки. Також слід звернути увагу на той факт, що при роботі з алкоголем реєстрація ІП не підходить. Визначитися з вибором слід заздалегідь, так як від юридичного статусу залежить, який саме пакет документів потрібно зібрати.
В середньому процес реєстрації займає близько 5 днів і в результаті підприємець отримає наступні документи: Важливий момент: тим, хто займається всім процесом самостійно, не вимагається нотаріального засвідчення підпису на заяві, що дозволить заощадити на послугах юристів. Термін реєстрації становить 5 діб, по завершенні підприємець отримає виписку з ЕГРІП і свідоцтво про державної реєстрації як ІП.