Яке обладнання необхідно в школі.

10-4-2018

Яке обладнання необхідно в школі.

Міська влада показали представникам батьківського комітету, як у вологодских школах реалізуються федеральні освітні стандарти. Відкриті уроки пройшли на базі школи № 14, де закуплено сучасне обладнання для кабінетів хімії, фізики та біології. Акцент був зроблений на дисципліни, які неможливо засвоїти без проведення лабораторних робіт та практичних занять. Закупівля проводилася за рахунок коштів обласного бюджету, на ці цілі було виділено 13 мільйонів рублів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доска школьная купить.
В основному вчителі самостійно освоюють нову техніку. Однак для деякого обладнання необхідно додаткове навчання. В цьому питанні педагогам нададуть методичну та інформаційну підтримку фахівці Вологодського інституту розвитку освіти. Консультації будуть проводитись за запитами шкіл. , — розповів заступник Мера Вологди з соціальних питань Вадим Ціпа. Також на зустрічі з батьківським комітетом обговорили актуальні питання сфери освіти.
Зокрема, торкнулися теми комплектування та умов навчання в новій школі № 42, яка зводиться на вулиці Північній. Нагадаємо, міська влада постійно взаємодіють з батьківською громадськістю, представляючи новинки у сфері освіти і обговорюючи актуальні питання. Цього року у Вологді пройшло 4 загальноміські батьківські конференції, які були присвячені питанням зарахування в перші класи, профорієнтації, здоров’я дітей, тестування на схильність до вживання наркотиків і багато інших.