Які інструменти потрібні вдома.

6-26-2018

Які інструменти потрібні вдома.

Які інструменти потрібні для самостійної споруди каркасного будинку. Для будівництва каркасного будинку своїми руками необхідно мати навички теслярських робіт і якісний і зручний інструмент. Рулетка 7, 5 метрів – допоможе відміряти дошки і т. Дриль з потужними свердлами, може знадобитися, щоб просвердлити отвори під анкерні та інші болти. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі Наборы ключей.
Електричний рубанок і рейсмус – не обов’язкові атрибути, але можуть бути не замінні, у разі необхідної обробки і калібрування дощок. Вт – якщо немає електрики на ділянці. Інші підручні інструменти – викрутки, плоскогубці і т. Разом інструмент обійдеться приблизно 000 рублів.
Для будівництва каркасного будинку достатньо використання лісу природної вологості 18 -2%. Не складно порахувати, що на пиломатеріали потрібно 000 рублів. Для зручності побудови будинку можна купити стругану дошку камерної сушки, плюсом буде і зменшений витрата антисептиків приблизно в 3 рази, але в ціні такий пиломатеріал буде вище.