Який інтернет підійде для будинку.

10-10-2018

Який інтернет підійде для будинку.

Організація доступу у всесвітню павутину в приватному будинку стоїть осібно серед інших варіантів. Деколи, отримати стабільне з’єднання і високу швидкість передачі інформації в приватному секторі набагато складніше, ніж в офісах або багатоповерхівках. Найчастіше ця проблема пов’язана з віддаленістю приватних будинків від точок доступу провайдерів. Але сучасні технології дозволили відкрити доступ в інтернет практично з будь-якої точки планети. Деякі варіанти підключення до мережі вже застаріли і рідко використовуються провайдерами, зате їм на зміну прийшли інші можливості. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі бесплатное подключение ЛНР.
Модем — один з найбільш старих гаджетів, який забезпечував вихід в інтернет на зорі його існування. Перші користувачі всесвітньої павутини працювали саме за допомогою взаємодії телефонної лінії та модему. Тепер же єдина перевага модемного з’єднання — відсутність необхідності монтажу кабелю і додаткової периферії. Якщо комп’ютер підключений до мережі за допомогою стаціонарного телефону — його не вийде використовувати за призначенням, поки підтримується робота в інтернеті, та й швидкість такого підключення не перевищує 56 Кбіт/ с.
Більш прогресивний аналог Dial — Up — ADSL, принцип роботи такий же, але вище швидкість синхронізації. Ці 2 способи синхронізації з інтернетом можна вважати «мамонтами» сучасного світу комунікацій, але це не означає, що, при необхідності, їх можна застосувати в приватному будинку. В рамках FTTx магістральна частина мережі — оптична, для передачі сигналу в приватний будинок застосовується кабель з оптоволокна або міді.