Застосування роз’єднувачів на виробництві.

3-23-2018

Застосування роз’єднувачів на виробництві.
Роз’єднувач внутрішньої установки РВФЗ-10/1000 призначений для багаторазових включень і відключень знеструмлених ділянок ланцюга до 10 кВ, для зміни схеми з’єднання, для безпечного провадження робіт на відключеній ділянці. Роз’єднувач РВФЗ використовується в шафах комплектних розподільних пристроїв, камер КСО, комплектних трансформаторних підстанціях. Роз’єднувач серії РВФЗ є трехполюсным комутаційним апаратом, який представляє собою три струмопроводу, встановлених на одній рамі, з загальним валом і приводним важелем. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі разъдинитель украина.
Одночасне включення або відключення трьох контактних ножів відбувається при обертанні вала за допомогою приводу. Рама роз’єднувача являє собою зварену конструкцію, яка допускає демонтаж валів з заземлюючими ножами, у разі їх ремонту або заміни. У конструкції роз’єднувачів з заземлюючими ножами передбачена механічне блокування між валом контактних ножів і валом заземлюючих ножів, яка виключає одночасне включення контактних і заземлюючих ножів.
Роз’єднувачі РВФЗ за конструкцією, принципом дії та призначенням аналогічні разъединителям РВФ і РВЗ, а відрізняються наявністю прохідних ізоляторів з боку шарнірних або роз’ємних контактів.