Завершення досліджень і реставрацій картини вінсента ван гога » червоні виноградники в арлі. Монмажур»

9

Великий проект з дослідження однієї з відомих у всьому світі картини вінсента ван гога » червоні виноградники в арлі. Монмажур»взяли на себе компанія lg signature і гміі ім. А. С. Пушкіна. Був проведений аналіз роботи, розглянуті її шари, за якими можна було простежити шлях художника під час створення картини. Цей шлях зможе пройти кожен бажаючий на сайті проекту, де буде публікуватися серія відео «щоденник реставратора«, а також на платформі ivi в 4-серійному документальному фільмі» таємниця червоних виноградників», який представляє бренд lg signature. Компанія вже не перший рік надає підтримку пушкінському музею. Протягом 2021 року була проведена освітня програма пушкінський хор («середовища в пушкінському»), яка транслювалася і в соціальних мережах музею. Виступи світових мистецтвознавців, колекціонерів та інших діячів мистецтва зачіпали найрізноманітніші теми. Дискусії доповнювалися кінопоказами на телевізорі lg signature oled 8k. На ньому зображення виглядають чітко, реалістично і деталізовано, що, безумовно, вражає.

Вперше за час існування картини » червоні виноградники в арлі. Монмажур » було вирішено провести повномасштабні дослідницькі роботи. Експерти розглянули морфологічні особливості полотна, з’ясували хімічний склад грунту і шару фарби картини і багато іншого. Дослідження здійснені за участю фахівців кафедри вищих рослин біологічного факультету мду ім. М.в. Ломоносова, державного науково-дослідного інституту реставрації та науково-дослідної лабораторії московського музею сучасного мистецтва.

Рама картини теж піддалася реставрації. У неї було включені заходи з профілактики, зміцнення грунту і позолоти, очищення полотна від бруду, а також реставрація самого малюнка.

Завдяки проведенню такого реставраційного процесу експертам вдалося зупинити повільне руйнування картини, розглянути причини цього, виділити фактори ризику для твору. І тепер картина готова постати на виставці «брат іван. Колекція івана та михайла морозових » (27 червня — 30 жовтня 2022 року, гміі).