Змусити жінку захотіти тебе

11-25-2020

Чоловіки хочуть, щоб їх бажали і подобалися жінкам, іноді занадто, і пам’ятають, що ніколи не впадають у крайнощі. Якщо ми занадто стараємось, дівчата це помітять, особливо якщо ми прикидаємось кимось, ми не просто для того, щоб їм догодити, це не спрацює, а лише погіршить ситуацію. Рекомендуємо відвідати вирт чат рулетка , тут наймиліші дівчата .

Щоб зацікавити нас жінками, ми повинні подбати про ті особливості, які вони найбільше цінують і є для них найбільш важливими.

Посмішка, я багато разів згадував посмішку, але, на мою думку, це надзвичайно важлива річ у спокушанні жінок, посмішка творить чудеса. Посміхайтеся жінкам, незалежно від того, знаєте ви їх чи ні, розмовляєте з ними чи ні, посміхайтеся всім і побачите, що вони будуть божевільні від вас.

Жінка захоче нас, якщо помітить у нас цінності, які вона цінує, тому варто розвивати такі цінності, як особиста культура, впевненість у собі, гарне почуття гумору. Давайте також помітимо, що подобається жінці, яку ми знаємо і хочемо отримувати, використовуємо те, що вона нам показує.

Багато хлопців не усвідомлюють, як легко зробити жінку щасливою і тим самим здобути її визнання, яке змусить її захотіти нас. Якщо жінці подобається рок-музика, візьміть її на рок-концерт, якщо вона любить романтичні романи, відведіть її в кіно для романтичних романів — це легко.

Якщо ми подбаємо про неї і покажемо свою щиру готовність і зусилля, ви побачите, що жінка вам відплатить.

Також пам’ятайте, ніколи не сваріться з дівчиною, це негайно зруйнує ваші стосунки. Тож, якщо у вас суперечлива думка щодо якоїсь теми, тонко сприймайте розмову інакше, навіть не дозволяйте їй починати тему. У сварці з дівчиною ти все одно не виграєш, адже вона завжди буде думати, що вона права, тому це не принесе тобі нічого хорошого.

Запросіть дівчину кудись якомога більше, в одному з попередніх записів, я описав, куди можна взяти дівчину на побачення, варто цим скористатися. Виходьте зі своєю дівчиною, запрошуйте її на зустрічі, побачення, робіть з нею щось цікаве, сповнене емоцій та пригод, щоб ви могли пережити якусь емоційну ситуацію разом — повірте, це наблизить вас один до одного.

Покажіть дівчині, що вона може вам довіряти, коли вона говорить вам щось важливе або сумне, вислухайте її, підтвердьте її думку на цю тему і втішіть. Потрібно виявляти справжні емоції з цього приводу, щоб вона не відчувала цього на самоті.

Спробуйте наблизитися до неї повільно. 

Що це означає?

Ну, в міру того, як стосунки прогресують, ми мусимо тонко зблизитися з дівчиною і показати їй, що вона нам справді подобається і означає для нас щось більше, ніж подругу. Багато знайомтесь з нею, намагайтеся отримати її, підтримуйте зоровий контакт, підніміть їй настрій, давайте будемо ввічливі, шукайте фізичний контакт, давайте запропонуємо щось більш тонко — це золоті поради, як зблизитися з жінкою.