Подорожуємо по європі.

3-7-2018


За комерційним курсом на день оплати. Найкраще «затаритися» під зав’язку бензином «по дорозі» – у Польщі чи Угорщині. У Західній Європі на бензині розоришся. Подорожуючи на своєму автомобілі, можна відчути повну свободу: куди захотів, туди і згорнув, де захотів, там і переночував – хоч в наметі, хоч в машині, хоч під відкритим небом. Якщо така неприємність все-таки трапилася, не слід впадати у відчай. Ремонтровать машину в Польщі зовсім недорого (дешевше, ніж у нас). В Європі ремонт обійдеться дорожче, незважаючи на те, що запчастини дешевші. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі купити квитки на поїзд через інтернет.
Жодного автотуриста поки так люто не “обшукували “. Ретельному огляду зазвичай піддаються машини жителів прикордонних районів, які їздять туди-сюди явно не з туристичними цілями. Можна, звичайно, озброївшись терпінням і книгами, заздалегідь вибрати ті місця, які вам хотілося б відвідати, і самостійно скласти програму подорожі. У вартість туру входить проживання у готелях (з сніданком), в’їзна віза, медична страховка, «зелена карта» на автомобіль і послуги туркомпанії.
Зелена карта» – це страхування цивільної відповідальності. Якщо на закордонній дорозі станеться ДТП, ця страховка повинна покрити витрати другого учасника аварії на ремонт машини. Потрібно пам’ятати, що «зелена карта» страхує тільки так звану третю сторону. Візу відкриває та країна, де ви розраховуєте бути найдовше. Побоюються усіляких непорозумінь, які можуть виникнути на дорозі з вини необізнаного новачка. Справа в тому, що Італія дає турфірмам акредитацію тільки під авіаперельоти.