Зробив дружині нековзну підошву на зимові чоботи

10

У дружини є улюблені чоботи, в яких вона відчуває себе найкраще. Їм пішов третій сезон, але вона не збирається від них відмовлятися.

Нещодавно купила нові, але чомусь частіше одягає ці. Каже, що в нових сильно втомлюються ноги. Ще не звикла.

По мені так, нехай ходить в чому хоче, головне, щоб було зручно і тепло. Є тільки одна проблема, стара підошва помітно зносилася і стала гладкою. Від цього чоботи почали ковзати по льоду.

Старі чоботи

Цей новий ефект старих чобіт мені здався небезпечним, і я почав думати, як його прибрати

Спочатку хотів приклеїти на підошву наждачний папір з великою зернистістю. В принципі, рішення не погане, в інтернеті багато позитивних відгуків на цей рахунок. Але потім мене відвідала ідея трохи краще.

Якщо ви зберетеся клеїти наждачний папір, то я дам вам одну пораду. Не використовуйте клей. Потім не зможете очистити підошву. Цим ви зіпсуєте чоботи.

Можна приклеїти на двосторонній скотч. З ним ви гарантовано проходите два тижні, а потім просто змініть на новий.

(гортайте фото)

Я ж пішов на хитрість і придумав спосіб ще простіше!

Згадалося, як влітку клеїв протиковзку стрічку на сходинки в нашому двоповерховому будинку. Щоб ніхто не послизнувся на сходах. На вигляд вона дуже схожа на наждачний папір, з такою ж великою зернистістю, але сама стрічка помітно тонше.

Головна її перевага полягає в клеїть складі на зворотному боці. простіше кажучи — вона самоклеюча . Витримує температуру від -30 до + 60 градусів.

Далі справа за малим

Помив чоботи, дав їм просохнути, а потім знежирити підошву спиртом.

Відрізав кілька смужок стрічки потрібного розміру і приклеїв на підошву. В упаковці 1.5 метра, на два чоботи мені знадобилося 28 см.весь процес зайняв не більше п’яти хвилин. Навіть писати про це нічого, краще дивіться.

Ось так виглядає підошва нековзних жіночих чобіт.

Правда один мінус все-таки є. У приміщенні, з такою обобью потрібно бути обережніше. Можна подряпати плитку або ламінат.

Вже кілька днів дружина ходить тільки в них і радіє. Чоботи не ковзають, а тонкі смужки не відчуваються. Приходить з посмішкою і дякує. Тисніть палець вгору, якщо стаття була для вас цікавою або корисною.

Автор