Як правильно вибрати продукти харчування.

7-17-2018

Як правильно вибрати продукти харчування.

Коли я працюю з моїми клієнтами особисто, розповідаю їм про раціоні харчування, продукти, які можна вживати, мені часто задають один і той же питання: « А як зрозуміти, чи гарний це продукт, або поганий. » Тепер давайте спробуємо детальніше розглянути ці проблеми. Я не можу розповісти вам про склад того чи іншого продукту, тобто Як результат, ці продукти мають різний склад, якість і смак. Два однакових на перший погляд йогурту, наприклад, можуть мати різний склад. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі khmelnytsky.com.ua.
В одному списку з двадцяти складових, одним з п’яти. Той, який з п’яти інгредієнтів. Чим довший термін зберігання продукту – тим він не натуральніше. Живі і натуральні продукти псуються швидше. Береш ти мішок борошна першого сорту і ставиш його на балкон. Він рік варто – там нічого не заводиться. І нічого з нею не відбувається. Ставиш на балкон – через 10 днів там купа мошок, летких і повзучих. Значить, що у першій борошні просто на просто нічого їсти. А ось у другій борошні, де збережені всі корисні речовини, є що їсти.
Вона куди корисніше і поживніший, ніж перша. А значить те, що в одному з них в два рази більше цукру, ніж в іншому. Який йогурт корисніше буде взяти при схудненні. Той, у якому менше цукру. Вуглеводи — це не обов’язково цукор. Якщо ви читаєте етикетку продукту – а там половину слів ви навіть не знаєте, це означає, що і ваш організм навряд чи їх знає. І тут спробуй розбери, взагалі корисно те, що там написано. Може воно взагалі принесе шкоди організму.