Як вибрати квартиру

12-4-2019

При купівлі квартири в новобудові найбільш надійним є договір . Він захищає від ризику незавершеного будівництва або шахрайських дій продавця. При виборі квартири в новобудові зверніть увагу на ціну. Варто насторожитися, якщо квартира на 15-20% дешевше, ніж в житлових комплексах аналогічного рівня і тієї ж стадії готовності. Демпінг можливий, якщо забудовник використовує неякісні матеріали або у нього фінансові проблеми, які він намагається їх вирішити за рахунок пайовиків. Рекомендуемо купити найкращу квартири від забудовника на сайті .

Заощадити можна, якщо купити квартиру з обробкою. Роботи, виконані будівельною компанією, обходяться покупцям дешевше, ніж якщо робити їх самостійно.

Квартири «для себе»
Найбільш ергономічні варіанти-квартири, вікна в яких виходять на дві сторони будинку. Тоді хоча б одна з кімнат буде світлою, а метраж коридорів і холів не перевищить житлової площі. Вибирайте квартиру з вікнами у двір, якщо хочете мінімізувати вуличний шум.

Якщо будівля вінчає технічний поверх, можна без страху купувати квартиру вище — ризик промерзання і протікання майже виключений. Якщо товщина стін між квартирами більше 30 см, то в будинку буде хороша ізоляція.

Грає роль і екологічна обстановка. Найбільш сприятливою визнана північна частина міста, а найбрудніше повітря в Центральному районі.

Інвестиційні угоди
До 35% прибутку можна отримати, якщо купити квартиру в новобудові на етапі котловану, та продати її, коли будинок буде зданий в експлуатацію. Стабільний дохід від нерухомості можна отримувати, здаючи її в найм. Рівень цього доходу можна спланувати на етапі покупки.

З точки зору інвестицій, найбільш виграшні однокімнатні квартири. Практика показує, що вони, швидше за все продаються і здаються в оренду. Також вигідні об’єкти поруч з метро. Якщо поява станції підземки в пішій доступності від будинку в перспективі, то квартира подорожчає двічі — коли завершиться будівництво будинку і коли запустять метро.