Ширяючий комп’ютерний стіл

8

Підвісна меблі це відмінне рішення для невеликої квартири! саме тому я використовував цей варіант для свого столу. Так як ніжок або стінок у нього немає, то він не здається масивним і повністю розчиняється в інтер’єрі.

Привіт! мене звати роман (zzzeeexxx)! описую саморобку на прохання автора «polkilo». Так як сам він зайнятий реалізацією нових проектів!

-фрезер-шуруповерт-шліфувальна машинка-ручна пила-кондуктор-струбцини-електролобзик-цвяхів пістолет (електричний нейлер)-електричний степлер-меблевий щит з дуба-меблевий щит з сосни-анкерні болти 4шт-кріпильні куточки 2 шт

крок 1 стільниця я вирішив зробити ширяючий стіл для того, щоб не захаращувати меблями і без того маленьку кімнату. Для стільниці я використовував меблевий щит з дуба. Відрізав меблевий щит за розміром. Довжина столу буде рівно така ж як і ширина стіновий панелі. Щоб все виглядало єдиним цілим в інтер’єрі.

Вирізав дві стінки і приміряю їх до стільниці – розміри повинні збігатися. За допомогою кондуктора свердлю шість отворів з внутрішньої сторони стінки. Промазую клеєм місця з’єднань прикручую стінку до стільниці шурупами. Те ж саме зробив і з другою стінкою. Я намагався зробити стіл якомога тонше, щоб він здавався невагомим.

крок 2 кріплення задня стінка мого столу буде з соснової дошки. Розмічаю довжину нашої стінки за місцем. Свердлю отвори під кріплення. Кріпитися мій стіл буде на анкерні болти. Віщуючи величезну кількість питань скажу відразу, що цей стіл я робив виключно під свою вагу і 4-х анкерних болтів досить, щоб витримати мої могутні 65 кілограм і всю електроніку (ще й кішку на додачу)! на підтвердження моїх слів прелагаю відео докази! (тест на міцність підвісного столу! ) якщо ж ви важите більше або стіл повинен витримувати великі навантаження, використовуйте куточки для кріплення полиць.

Прикладаю задню стінку до стіни і відзначаю місця під отвори. За допомогою дрилі свердлю отвори в стіні на всю довжину анкера.

крок 3 висувні ящики щоб мій стіл був більш функціональним, я вирішив зробити висувні ящики. Почнемо з перегородки. Вирізаю перегородку і кріплю її до столу за допомогою клею і косого шурупа.

До перегородки з обох сторін кріплю висувні напрямні для ящиків. Для корпусу ящиків я використовував залишки щита з сосни. Зібравши ящик всередині столу я скріпив стінки між собою електричним нейлером і клеєм пва. Прикрутив відповідні частини напрямних до ящиків.

крок 4 вішаю стіл на стіну прийшов час прикрутити задню стінку до столу. Для цього свердлю в ній 12 отворів під косою шуруп. Місця з’єднань промазую рясно клеєм і прикручую задню стінку до стільниці на шурупи. Для посилення звий конструкції використовую монтажні куточки, в двох місцях поєднуючи задню стінку з бічними.

Тепер стіл можна повісити. Забиваю анкера в стіну і закручую їх.

крок 5 фасади фасади для ящиків робляться дуже просто. Відрізаю частину щита шириною зі стінку і приміряю її до столу так, щоб початок дошки було рівно посередині перегородки столу, фіксую все струбцинами. І відразу за місцем японської пилкою відрізаю потрібну довжину. Другий фасад роблю точно так само як і перший, залишивши невеликий зазор між ними.

За допомогою ще однієї струбцини стискаю разом фасад і коробку ящика. Висуваю ящик і кріплю його зсередини нейлером. Тепер можна дістати ящик і він не розвалиться. Фасади кріплю на шурупи, попередньо просвердливши для них отвори.

Залишилося тільки прикріпити дно до ящика. З решти двп я вирізав прямокутник за розміром ящика і закріпив його за допомогою електричного степлера. Як виявилося електричний степлер-це незамінна річ в господарстві!

крок 6 розетка для більшої зручності я вирішив зробити розетку і вимикач прямо в столі. Для цього розмічаю місце, де буде знаходитися розетка. Свердлю величезну кількість отворів по периметру розетки. Звичайно, ви мене запитаєте, чому я не використовую електролобзик. А я вам відповім. Це тому, що ідея додати розетку до мене прийшла вже після того, як я закріпив стіл на стіні. І чесно кажучи, я полінувався все розбирати, щоб пропиляти отвір. Тому я використовую полотно від електролобзика і в ручну все пропилюють. Далі монтую розетку, підключаю дроти.

крок 7 оздоблення стіл готовий! залишилося зробити його красивим. Насамперед я озброївся фрезером і закруглив всі кромки столу. Після цього за допомогою шліфувальної машинки обробив всі поверхні столу, зробив їх гладкими і красивими.фінальний етап-покриваю стіл маслом для дерева. Воно підкреслить його колір і фактуру, захистить від зовнішніх впливів.

Вийшов дуже зручний і місткий стіл. Сподіваюся вам сподобалася моя робота!