Сонячні елекростанции

5-28-2021

Мережева сонячні електростанції  складається з сонячних батарей і мережевого інвертора, який передає сонячну електроенергію в існуючу централізовану мережу 220 або 380 в. Мережева сонячна електростанція — це самий екологічно чистий спосіб економії електроенергії.встановивши сонячну електростанцію ви почнете істотно економити відразу, а в подальшому (при введенні зеленого тарифу) — добре заробляти.

Переваги та принципи роботи мережевих сонячних електростанцій:

  • відсутність акумуляторів в системі знижує вартість комплексу майже на 50%.
  • акумулятори вимагають постійного контролю роботи, регулярного обслуговування і періодичної заміни.
  • витрати на утримання мережевої сонячної електростанції зводяться до нуля.
  • гарантована потужність сонячних модулів протягом 25 років – 80%.

Робота сонячної мережевої електростанції влаштована наступним чином:

Сонячні батареї віддають вироблену енергію мережевому інвертору для перетворення постійного струму в змінний, з подальшою передачею електроенергії споживачеві і в мережу. Інвертори застосовувані в мережевих сонячних електростанціях sofar solar мають ккд близько 98% з мрр трекером на вході, що додатково істотно підвищує енерговиработку. Надлишок виробленої електроенергії може бути проданий енергозбутової компанії за «зеленим» тарифом.навіть без «зелених» тарифів термін окупності у мережевих сонячних електростанцій варіюється від 1 року до 5 років, багато що залежить від вартості квт*год, за яким замовник купує електроенергію у держави і регіону установки, знаючи ці дані можна визначити термін окупності встановленої системи, після якого ви будете тільки заробляти на ній.

1. Приєднуйтесь до тисяч домовласників,які виробляють електричну енергію за допомогою сонячних батарей. Встановивши мережеву електростанцію можна відразу почати істотно економити на оплаті рахунків за електрику, а в подальшому, коли система окупиться, і добре заробляти.

Обмеження генерується від сонячних батарей потужності мережевим інвертором :

Застосовувані в мережевих сонячних електростанціях мережеві інвертори sofar solar мають вбудовану унікальну функцію-можливість обмеження генерується потужності (делімітер) при появі надлишків сонячної електроенергії, які не споживаються навантаженнями в будинку (виробництві). Трифазні інвертори також мають таку можливість, але для реалізації її необхідно зовнішній пристрій — контролер arpc (anti-reverse power controller).для включення цієї функції необхідно підключити датчик струму (при покупці сонячного інвертора sofar в компанії реалсолар ви отримуєте датчик струму в подарунок) відразу після лічильника обліку споживаної електроенергії. Датчики струму (якщо інвертор і мережа однофазна, то датчик буде один) відстежують споживану вашої навантаженням потужність і при генерації більш ніж споживає навантаження — дає команду мережевому інвертору знизити генерацію від сонячних батарей. Тим самим мережевий інвертор підтримує приблизно нульове споживання від мережі, якщо потужності сонячних батарей в даний момент вистачає для живлення споживачів енергії.