Як вибрати дриль-міксер

5-20-2019

Дриль — міксер працює в двох режимах (міксер, дриль) і має декілька конструктивних відмінностей і додаткових функцій у порівнянні з іншими видами дрилів: більш висока потужність; робота на низьких обертах; додатковий набір насадок; хороша стійкість до перегріву. Рекомендуємо купити дриль — міксер по найкращій ціні https://makitools.com.ua

На практиці дриль-міксер-це потужний низькообертовий дриль під міксер або міксер з режимом свердління .

Для нескладних оздоблювальних робіт підійде інструмент потужністю 500-1100 Вт. Для змішування великих обсягів сухих і в’язких складів варто купувати дрилі з потужністю мотора від 1100 Вт. Однак, вага і габаритні розміри інструменту безпосередньо залежать від номінальної потужності.

Для того, щоб інструмент без зайвих зусиль справлявся з розмішуванням будівельних сумішей, він повинен мати достатній крутний момент. Зазвичай, у дрилі — міксери, застосовуваних при виконанні не дуже великих обсягів робіт, цей параметр повинен починатися зі значення 50 Нм. Але чим більше — тим краще.

Дриль-міксер стане хорошим помічником при виконанні будівельних і ремонтних робіт, якщо ви вірно підберете інструмент з необхідним набором характеристик.

Щоб уникнути поломок дрилі і травм, слід дотримуватися правил експлуатації інструменту, а також використовувати тільки рекомендовані змінні витратні частини, насадки та аксесуари. Комплектуючі та витратні матеріали до інструменту.