Красиві адресні таблички для будинку

20

Кування

Якщо в оформленні ганку, козирка або забору переважає метал, раціонально використовувати його і для виготовлення решти декору. Прикрашені куванням покажчики, поштові скриньки, флюгери надають фасаду вишуканий, в міру солідний вигляд. Метал легко вписується в екстер’єри в англійському стилі, шале, модерн та ін

Адресну табличку з елементами кування можна закріпити на фасаді або підвісити на кронштейн. Дизайн підбирається під особливості архітектури. Для класичного екстер’єру доречні покажчики з прямими лініями і лаконічними формами, для створення атмосфери середньовічного замку – витіюваті візерунки і квіткові завитки.

Різьба

В оформлення дерев’яного фасаду впишеться покажчик, виконаний з сосни, дуба або бука з різьбленим орнаментом. Основу вивіски часто затемнюють морилкою або лазурями, а об’ємні букви і ажурний візерунок навпаки висвітлюють. Для більшого терміну експлуатації поверхню покривають захисним розчином.

Різьблені мотиви таблички часто перегукуються з оформленням віконниць, балясин або оформленням козирка. Крім флористичних мотивів, прикрасити адресу можна абстракціями або сімейним гербом.

Таблички з підсвічуванням

Використання світлодіодного підсвічування при установці вивіски з назвою вулиці не тільки візуально привабливо, але і практично. Джерело світла можна розмістити декількома способами:

  • всередині об’ємного короба. Такий варіант дає максимум світла, проте короб, виконаний з пластика, вписується далеко не в кожен екстер’єр.
  • за табличкою. Для виготовлення вивіски часто використовують металевий лист з вирізаним за трафаретом адресою. Покажчик виглядає максимально просто, але стильно і сучасно.
  • над текстом. Будинкові знаки в стилі ретро з невеликим ліхтариком під козирком надають будинку особливий затишок.
  • по периметру цифр. Для мінімалістичних екстер’єрів і цегляних фасадів можна сміливо використовувати номерні знаки з світлодіодного шнура або неонових трубок.

Мінімалізм оргскла

Деякий час тому таблички з оргскла вважалися виключно атрибутами офісів і адміністративних будівель. З популяризацією вентильованих фасадів в приватному будівництві вони стали використовуватися і для декору котеджів.

Скло легко уживається з каменем, металом, керамогранітом. Для читабельності прозору основу з назвою вулиці розміщують на тлі однотонного пластика або матують.

Еко-тематика

Використання деревини при оформленні фасадного декору не обмежується різьбленням. Оригінальну вивіску можна зробити своїми руками, використовуючи спил старого пня, пофарбовані в пастельні відтінки залишки дощок або сухі гілки. Компанію деревині складуть підвісні вази з живими або штучними квітами, шпагат, сухий мох, камінь та інші натуральні матеріали.

На відміну від металу і пластика такий домовик знак більше схильний до впливу опадів і не завжди готовий до яскравого сонця. Покажчик краще розмішати під навісом або захистити невеликим козирком.

Табличка з сюжетом

Традиційну пластикову основу для вивіски теж можна перетворити в оригінальний елемент фасадного декору. Розмістіть на ній сюжет, пов’язаний з назвою вулиці, діяльністю господарів або знаменитими подіями, що відбулися неподалік.

Придумайте оригінальні сценки з одними і тими ж героями для будинкового знака, поштової скриньки і флюгера. Будинок з таким декором точно виділиться на тлі нудних і одноманітних будівель.

Мозаїка

Любителям створювати авторські речі своїми руками сподобається ідея змайструвати домовик знак з мозаїки. Елементами можуть стати яскраві осколки битого скла, керамічна плитка, невеликі дощечки, пофарбовані в різні кольори, монети і багато іншого.

Яскраві камені, гудзики, скло кріплять на заздалегідь підготовлену плоску основу або об’ємні однотонні цифри з дерева або пластику. Вибираючи такий варіант оформлення, важливо не переборщити з кольором. На занадто строкатою табличці номер будинку може легко загубитися. Теж правило відноситься і до фасаду. Мозаїчний покажчик прийнято кріпити на однотонній стіні.

Вибираючи варіант оформлення адресних покажчиків, слід пам’ятати про їх функціональність, а не тільки декоративну складову. Назва вулиці і номер будинку повинні добре проглядатися з вулиці. Надмірний декор і занадто складний шрифт часто роблять табличку не читається для перехожих.