Кредитна картка в боротьбі з мишами мишоловка

19

Старовинна російська забава-боротьба з … Ні, не з тими з ким ви подумали, а з мишами. Щоосені мишачі виводки переселяються ближче до людини, в його будинок, де тепло і є що поїсти. Це чомусь не подобається господарям і починається боротьба. Мені особисто це не подобається тому, що мишки не дотримуються гігієнічні вимоги для житлових приміщень і паскудять де хочуть, а не туди, куди повинно (в унітаз).найпростіше пристрій для вбивства мишок-мишоловка. Як вона працює знають всі. Також всі знають, що ефективність звичайної мишоловки близька до нуля. Чому так-розглянемо на зображенні: сторожок 1 зачіпляється кінцем за отвір в г-подібній пластині 3. По-хорошому зачіп повинен бути таким, щоб дмухнув на пластину і сторожок зірвався і привів в дію пружину. Але це практично неможливо: або сторожок при спробі тонкої установки зривається і б’є по пальцях установника, або мишка вільно гуляє уздовж і поперек г-подібної пластини, а спрацьовування немає. Більш того, якщо мишка підходить до сиру (сир російський) з боку сторожка, то поїдаючи сир, вона натягує пластину на сторожок і гарантує цим собі смачний безпечний пізню вечерю. Сир наколотий на вирубаний в пластині шип 3 (і прикручений для надійності дротиком), але мишка спокійно підходить також збоку і їсть сир. Сторожок не спрацьовує. Він розрахований на те, що мишка (здуру) стане стрибати на пластині 3 де вказано стрілкою і зірве сторожок з зачеплення з пластиною. Але навіщо їй це, коли до сиру можна підійти збоку або з тилу?

Щоб мишка підходила до сиру (сир російський) тільки з потрібного боку, вся конструкція поміщається в сітку-тунель, що забезпечує підхід тільки з боку сиру. Це виключає підхід з боку сторожка, але проблему настання/натискання на пластину не вирішує. Мишка спокійно підходить збоку повз пластини і спокійно ж поїдає сир, не потрапляючи в чіпкі руки смертоносної пружини. Або навіть наступає на пластину де треба, але сторожок все-одно не спрацьовує, тому що важіль пластини малий і щоб механізм спрацював, потрібна щур, а не легка мишка. Потрібно збільшувати важіль.

Для цього просто кладемо пластмасову кредитну картку на пластину з невеликим упором в шип, див.фото. Ось тут мишка волею-неволею буде йти по картці, незалежно від того, хоче вона підійти до сиру прямо або збоку, і буде натискати на пластину з великим важелем, що забезпечує зривання сторожка з отвору пластини і спрацьовування пружини. При цьому сторожок зривається ще до того, як мишка почне трапезу і удар важеля пружини доводиться не по спині, як зазвичай, а по голові/шиї. У цьому сезоні вбито 4 мишки на одному шматочку сиру (трупи не показані з етичних міркувань). Спрацьовування у всіх випадках 100%-е.

Нижче дано пояснення збільшення важеля.

1 – це важіль г-подібної пластини. 2-важіль пари пластина / картка. Так як другий важіль більше першого приблизно в чотири рази, чутливість механізму збільшується в ті ж чотири рази і обійти картку неможливо.але краще б, звичайно виробник мишоловки відразу виготовляв г-подібну пластину з майданчиком в половину картки, тоді доробляти потрібно було б тільки тунель.