Як вибрати гримерні дзеркала

475

Гримерне дзеркало з підсвічуванням лампочками LED – це високотехнологічний продукт виробництва. Наші дзеркала володіють наступним рядом переваг: товщина виробу всього 42мм (з лампочками 96мм). Можливість розробки індивідуального дизайну за Вашим проектом. Виготовляємо дзеркала будь-яких розмірів за 7 днів! Наші дзеркала безпечні і мають низьке енергоспоживання за рахунок використання LED ламп потужністю 5Вт (еквівалент 45Вт). Також хочемо порекомендувати купити дзеркало по найкращій ціні та високої якості .

Технічні особливості наші дзеркала мають найкомпактніший корпус, товщиною всього 42 мм.це загальна товщина конструкції без ламп разом з дзеркальним полотном і кріпленнями. Високоякісна система кріплення, встановлена на всі дзеркала, витримує навантаження до 120 кг і дозволяє легко і надійно зафіксувати дзеркало на будь-якій вертикальній поверхні. Комплект відповідних кріплень на стіну ми покладемо Вам в комплекті з інструкцією по монтажу. У виробництві дзеркал ми використовуємо тільки найнадійніші комплектуючі. Додаткові опції Для кожного дзеркала Ви можете вибрати необхідний колір підсвічування і тип вимикача Кольору (температура) підсвічування: Теплий жовтавий – 2900-3100К. Нейтральний білий – 3900-4100К. У разі відсутності поруч з місцем кріплення дзеркала заздалегідь виведеного вимикача ми можемо інтегрувати її прямо в дзеркало.

Подробиці уточнюйте у менеджерів, т. к. вбудовані вимикачі мають технічні особливості, які не завжди можуть підійти для обраного Вами дзеркала типи вимикачів: механічний вимикач збоку або знизу. Кабель з виделкою і вимикачем для підключення до розетки з усіх виникаючих питань Вас можуть проконсультувати наші кваліфіковані менеджери і допоможуть підібрати оптимальний комплект для підключення.

Рама на дзеркало, в якості опції, може бути встановлена практично будь-яка рама з нашого асортименту (більше 5000 видів). Ознайомитися з ними ви можете в розділі «дзеркала в рамі». Можливість установки сподобалася вам рами уточнюйте у менеджера.